WoW Dragonflight z przedpremierowym zwiastunem zachęcającym do rozgrywki

Autor
Miłosz "AlexB" Szubert
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)
| autor: Miłosz "AlexB" Szubert |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
WoW Dragonflight z przedpremierowym zwiastunem zachęcającym do rozgrywki

W tym roku World of Warcraft, czyli kultowe MMORPG od firmy Blizzard rozgrywające się w jej autorskim uniwersum fantasy zaprezentowanym po raz pierwszy w cyklu RTS-ów, wejdzie w pełnoletność. 23 listopada tytuł będzie obchodzić osiemnaste urodziny. Przez te wszystkie lata gra doczekała się ośmiu dużych rozszerzeń, a kilka dni po wspomnianym jubileuszu otrzyma dziewiąte. Już wkrótce premiera WoW Dragonflight.

Spis treści:

WoW Dragonflight – kiedy premiera?

Premiera WoW Dragonflight będzie miała miejsce 29 listopada 2022 roku.

Przypominamy, że aby móc bawić się w grze World of Warcraft, niezbędne jest opłacanie miesięcznego  abonamentu w wysokości 12,99 euro (około 61 złotych). Tytuł niestety nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

WoW Dragonflight - smoki będą ważną częścią dodatku
Smoki będą ważną częścią WoW Dragonflight.

Zwiastun World of Warcraft: Dragonflight

Ostatnio dodatek doczekał się animowanego zwiastuna. Możemy na nim zobaczyć parę bohaterów – trolla i krasnoludzicę – którzy ścigają się na grzbietach smoków. Podczas pełnego przygód lotu spotykają m.in. nową grywalną rasę, Dracthyr. Jak zwykle w przypadku Blizzarda całość stoi na bardzo wysokim poziomie i może sprawić przyjemność nawet osobom niezaznajomionym i specjalnie niezainteresowanym World of Warcraft oraz uniwersum Warcrafta. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do seansu.

WoW Dragonflight – czego się spodziewać po dodatku?

Co w ogóle trafi wraz z dodatkiem Dragonflight do World of Warcraft? Wspomnieliśmy już wyżej o nowej, humanoidalnej smoczej rasie, w której przedstawiciela będą mogli wcielić się gracze. W takim wypadku rozpoczną przygodę jako Evokerzy, czyli noszący maczugi zaklinacze, umiejący zarówno zadawać wysokie obrażenia, jak i leczyć członków drużyny (szczegółowo przedstawieni zostali oni na poniższym materiale filmowym). To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Fabularnie Dragonflight skupi się na odkrywaniu wydarzeń sprzed dziesięciu tysięcy lat i przybliży losy pięciu Smoczych Aspektów (ang. Dragon Aspects). Dodatek wprowadzi szereg nowości, wśród których możemy wymienić chociażby latanie na smokach, lokację Dragon Isles czy niespotykane wcześniej lochy i rajdy. Ponadto zmian doczekają się elementy już obecne w grze. Mowa tu o wzbogaconym systemie progresji i craftingu.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Czytaj Więcej


Czytaj NANO