Wonder Woman nie będzie grą typu live-service

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Wonder Woman nie będzie grą typu live-service

Warner Bros. Games próbuje wejść mocniej na rynek gier z uniwersum DC, ale robi to z różnym skutkiem. Batman: Arkham Trilogy zostało ciepło przyjęte, ale Suicide Squad: Kill The Justice League budzi mieszane uczucia. Zwłaszcza że premiera gry przesunięta została na przyszły rok. Pewną nadzieję stanowi za to nadchodząca gra o Wonder Woman, która zaoferuje tryb zabawy dla pojedynczego gracza.

Wonder Woman – kiedy premiera?

Na ten moment Monolith oraz Warner Bros. Games nie potwierdziły konkretnej daty premiery Wonder Woman. Gra wyjdzie w 2024 lub 2025 roku. Najprawdopodobniej zadebiutuje na PC, a także PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Wonder Woman – co już wiemy o rozgrywce?

Za Wonder Woman odpowiada studio Monolith, które dostarczyło Middle-earth: Shadow of War, więc jest to niezwykle dobra rekomendacja. Niestety, na ten moment niewiele wiemy o ich najnowszym projekcie. Jednakże według plotek w grze znajdą się mikrotransakcje, oferujące przede wszystkim przedmioty kosmetyczne.

Warto przy tym zaznaczyć, że Wonder Woman będzie tytułem singleplayerowym, czyli oferującym zabawę dla pojedynczego gracza. Na ten moment nic nie wspomniano chociażby o możliwości wspólnego grania w ramach kooperacji. Zaznaczono również, że nowa produkcja nie będzie grą typu live-service, a więc z regularnie wychodzącymi aktualizacjami z nową zawartością – w odróżnieniu od Suicide Squad: Kill The Justice League.

Wonder Woman z systemem Nemesis

Czym więc będzie Wonder Woman? Przygodową grą akcji z dynamicznym, otwartym światem. Wcielimy się w tytułową bohaterkę, którą pokierujemy z perspektywy trzeciej osoby. Dostaniemy oryginalną historię osadzoną w uniwersum DC. Pojawi się także system Nemesis, dobrze znany graczom Shadow of War oraz Shadow of Mordor. Pozostaje trzymać kciuki, aby ekipa Monolith odpowiednio go ulepszyła i dopasowała do Wonder Woman.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO