Wiedźmin nawiedza Lost Ark w ograniczonym czasowo evencie

| autor: Krzysiek Kalwasiński |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Wiedźmin nawiedza Lost Ark w ograniczonym czasowo evencie

Lost Ark to darmowa sieciowa gra RPG akcji przywodząca na myśl takie produkcje jak Path of Exile, Torchlight, Cabal czy Diablo. Koreańska gra cieszy się dużą popularnością, odkąd w lutym 2022 roku pojawiła się w pozostałych regionach świata. Jest też na bieżąco aktualizowana, aczkolwiek nową zawartością zawsze cieszą się najpierw użytkownicy z Korei. W ich wersji gry współpraca z Wiedźminem już nastąpiła jakiś czas temu. Dziś i my doczekaliśmy się startu eventu Lost Ark x The Witcher. Zobaczmy, co przynosi to wydarzenie i jak długo potrwa.

Lost Ark x The Witcher – do kiedy zagramy?

Nowa zawartość Lost Ark x The Witcher dostępna jest od dzisiaj (18 stycznia). Event potrwa do do 22 lutego 2023 roku

Postacie znane z uniwersum Wiedźmina oraz sama gwiazda serii – Geralt z Rivii – będą obecne w świecie Lost Ark jedynie przez 4 dni. Zachodnim graczom, w tym również Polakom, przyszło czekać na aktualizację dość długo. Przypominamy, że koreańscy gracze  uzyskali dostęp do tej zawartości 23 listopada 2022 roku.

Lost Ark x The Witcher – co nas czeka w trakcie wydarzenia?

Darmowe MMO zostało chwilowo wzbogacone o zawartość nawiązującą do gier polskiego studia CD Projekt RED. Mowa o wszelkich elementach kosmetycznych, takich jak skórki, emotki czy karty – wszystkie czekają na graczy, którzy zagrają w Lost Ark w trakcie tego wydarzenia. Spotkamy się nie tylko z Ciri i Geraltem widocznym powyżej. Pojawią się również pozostali bohaterowie znani z tego uniwersum, m.in. czarodziejki Triss Merigold i Yennefer z Vengerbergu, a także bard Jaskier. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Lost Ark x The Witcher – zajawka nowej zawartości
Zajawka nowej zawartości mającej trafić do Lost Ark w ramach wyjątkowego wydarzenia.

Lost Ark jest darmowym MMO, ale posiadającym mikropłatności. Wersja angielska gry Lost Ark dostępna jest od 11 lutego 2022 roku tylko na PC.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Autor
Krzysiek Kalwasiński
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO