Wiedźmin 3 dostaje więcej treści z pogardzanego serialu Netflixa w nowym patchu

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Wiedźmin 3 dostaje więcej treści z pogardzanego serialu Netflixa w nowym patchu

Twórcy Wiedźmina 3 udostępnili kolejną aktualizację, której zadaniem jest przede wszystkim zlikwidowanie niektórych bolączek gry. Ponadto wprowadza ona zwartość, która wcześniej nie była dostępna na konsoli Nintendo Switch – alternatywny wygląd postaci i zadania inspirowane serialem Netflixa trafiły w końcu również na hybrydową konsolę. Tyczy się to też pozostałych atrakcji, np. zmian wpływających na komfort grania.

Wiedźmin 3 z aktualizacją 4.04 – co nowego?

Najnowsza aktualizacja Wiedźmina 3 tym razem pojawia się na wszystkich platformach – także na Nintendo Switchu. W grze były jednak błędy, które dotyczyły jedynie konkretnych sprzętów, toteż lista zmian jest podzielona. Poniżej możecie zobaczyć modyfikacje dotyczące wersji PC.

Wiedźmin 3 dostał nową aktualizację.
Źródło: the witcher.com.

Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym wpisie od twórców pod tym adresem. Poprawki, odnoszące się tak do konsol, jak i komputerów, dotyczą efektów wizualnych i zadań (np. teraz nie powinny się blokować postępy w queście Ostatnia Próba). Poprawiono kolizje z trawą, kwestie związane z ray tracingiem, dodano opcję kalibracji HDR, a także zlikwidowano problemy ze znikającymi elementami otoczenia.

Na koniec pozostaje kwestia dodatkowej zawartości, która wcześniej dostępna była na wszystkich platformach, ale nie na Nintendo Switchu, i jest związana z serialem Netfliksa. Chodzi tu m.in. o alternatywny wygląd dla Jaskra czy wizualizację nilfgaardzkiej zbroi inspirowaną właśnie produkcją z Henrym Cavillem w roli głównej. Można powiedzieć, że Wiedźmin 3 na najmniejszej z konsol w końcu dogonił konkurencję!

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO