Valorant Points cena – PSC i inne możliwości zakupu VP

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Valorant Points cena – PSC i inne możliwości zakupu VP

Valorant to sieciowa strzelanka od studia Riot Games, twórców League of Legends, w której mamy możliwość nabycia specjalnych przedmiotów kosmetycznych (m.in. dla broni). Skiny kupujemy za pomocą Valorant Points – cyfrowej waluty, której cena jest wyrażana w prawdziwych pieniądzach. Wszystko, co musisz wiedzieć na jej temat, znajdziesz w tym artykule – znajduje się tutaj cena Valorant Points, cena w PSC w zł oraz inne możliwości zdobycia VP we wspomnianej produkcji.

Spis treści:

Aktualna cena Valorant Points

VP można zakupić bezpośrednio w grze. Ceny Valorant Points we wszystkich dostępnych pakietach znajdziecie poniżej.

Valorant Points cena:

 • 500 VP – 23,99 zł
 • 1150 VP – 52,99 zł
 • 2150 VP – 94,99 zł
 • 4400 VP – 189,99 zł
 • 5500 VP – 234,99 zł
 • 10 500 VP – 429,99 zł
Tak prezentuje się cena Valorant Points.
Tak prezentuje się cena Valorant Points.

Czy można kupić VP za pomocą Paysafecard? Zakup Valorant Points za PSC w zł jest możliwy, choć cena różni się wtedy nieco od opcji przedstawionych powyżej. W tym przypadku cyfrową walutę nabędziemy w ramach wymienionych niżej pakietów.

W przypadku zakupu Valorant Points za PSC cena jest praktycznie taka sama, jak w ramach normalnej opcji, więc nie musimy się tutaj martwić, że będziemy stratni.

Valorant Points cena w przypadku zakupu PSC (w zł):

 • 200 VP – 10 zł
 • 400 VP – 20 zł
 • 1050 VP – 50 zł
 • 2250 VP – 100 zł
 • 3450 VP – 150 zł
 • 7000 VP – 300 zł
Valorant Points cena PSC (Paysafecard)..
Valorant Points cena PSC (Paysafecard).

Jakie waluty są używane w Valorant?

W Valorancie dostępne są trzy waluty:

 1. Valorant Points,
 2. Radianite Points (Punkty Promienitu),
 3. Kingdom Credits (Kredyty Królestwa).

Każda z nich służy do zakupu innych rzeczy, a część z nich jesteśmy w stanie zdobyć za darmo (poprzez samo granie i np. wypełnianie misji). Dowiedz się, do czego służą poszczególne waluty i jaka jest cena Valorant Points za PSC (czyli metodą Paysafecard).

W przypadku Valorant Points cena wyrażona jest wyłącznie w prawdziwych pieniądzach. Za VP możemy kupić m.in. skórki do broni.
W przypadku Valorant Points cena wyrażana jest wyłącznie w prawdziwych pieniądzach. Za VP możemy kupić m.in. skórki do broni.

Valorant Points

Valorant Points (VP) służą przede wszystkim do zakupu przedmiotów kosmetycznych (głównie do broni). Wykorzystamy je również do ulepszenia przepustki sezonowej do wersji Premium, a także przeznaczymy na zakup innej waluty – Radianite Points. VP możemy zakupić wyłącznie za prawdziwe pieniądze w oficjalnym sklepie w grze.

Radianite Points

Radianite Points (RP), czyli po polsku Punkty Promienitu, to waluta, która służy do ulepszania nabytych już przez nas skinów – pozwala usprawnić ich dźwięki oraz efekty wizualne. Punkty Promienitu można nabyć za Valorant Points, poprzez Kontrakt Powitalny lub Przepustki Sezonowe.

Kingdom Credits

Kingdom Credits (czyli Kredyty Królewskie) to waluta, którą otrzymujemy za samo granie oraz za wykonywanie konkretnych zadań. Służy ona do zakupu nowych Agentów, a także rozmaitych przedmiotów kosmetycznych, również tych związanych z konkretnymi bohaterami.

Jak zdobyć każdą z walut w Valorancie?

Waluty dostępne w Valorancie możemy zdobywać na różne sposoby. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę, wyjaśniającą, jak je pozyskać.

 • Valorant Points – można je zakupić wyłącznie za prawdziwe pieniądze.
 • Radianite Points – można je nabyć za VP, otrzymać z przepustki sezonowej oraz w ramach Kontraktu Powitalnego.
 • Kingdom Credits – otrzymujemy je bezpośrednio za granie w jakimkolwiek trybie, a także poprzez wykonywanie codziennych lub cotygodniowych misji.
Jeśli cena Valorant Points jest dla Ciebie zbyt duża, to nowych Agentów kupisz również za pomocą Kredytów Królestwa.
Jeśli cena Valorant Points jest dla Ciebie zbyt duża, to nowych Agentów kupisz również za pomocą Kredytów Królestwa.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (8 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO