V-dolce cena – ile aktualnie kosztuje waluta Fortnite?

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
V-dolce cena – ile aktualnie kosztuje waluta Fortnite?

V-dolce to wirtualna waluta w grze Fortnite. Umożliwiają one zakup różnych przedmiotów kosmetycznych i Karnetu Bojowego w produkcji studia Epic Games. Internet często kusi rozmaitymi, szemranymi ofertami na darmową walutę, ale nie warto z nich korzystać – lepiej zapoznać się z oficjalną ceną za V-dolce w Fortnite.

Cena waluty w Fotnite wzrosła na całym świecie, jednak producent zadbał o to, aby nadal był to wydatek, na jaki gracze mogą sobie spokojnie pozwolić. Również sytuacja w Polsce nie przedstawia się najgorzej. W niniejszym artykule prezentujemy ceny za V-dolce obowiązujące w różnych krajach.

Spis treści:

Dobra cena za V-dolce jest ważną kwestią dla graczy.
Przedmioty kosmetyczne z Pakietu Bojowego to cel wielu graczy Fortnite. Cena za V-dolce jest więc ważną kwestią.

V-dolce cena w Polsce (w złotówkach)

Jeśli chcecie kupić V-dolce, cena pakietów w naszym kraju może Was nieco zaskoczyć (i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Koszt zakupu tej waluty w Polsce został dopasowany do portfeli naszych graczy, dzięki czemu nabycie najtańszego pakietu to wydatek niecałych 37 złotych. Warto nadmienić, że już ta oferta umożliwia pozyskanie Karnetu Bojowego, który jest głównym celem wielu graczy.

Istotna informacja dla polskich fanów Fortnite’a – cena za V-dolce przy najdroższym wariancie (oferującym aż 13 500 jednostek waluty) wynosi niecałe 366 złotych. Mowa tutaj oczywiście o ofercie oficjalnego sklepu Epic Games. Obowiązujące stawki dla wszystkich dostępnych pakietów możecie znaleźć poniżej.

Należy również zaznaczyć, że Epic Games podniosło ceny V-dolców na całym świecie, nie tylko w Polsce. W efekcie waluta ta jest teraz znacznie droższa w każdym państwie. Nasz kraj nadal wypada opłacalnie, niemniej należy przygotować więcej pieniędzy, jeśli chce się kupić wybrany pakiet.

Oto, jak przedstawia się cena za V-dolce w naszym kraju: 

Warto też wspomnieć, że w Polsce istnieje możliwość zakupu kart podarunkowych z V-dolcami, ale wtedy cena jest wyższa niż w opcji standardowej. Za taką kartę zapłacimy nawet o 30% więcej, aczkolwiek dokładny koszt zakupu zależy od sprzedawcy.

V-dolce możemy otrzymać również poprzez dołączenie do Ekipy Fortnite. Polega to na kupieniu subskrypcji w cenie 42,49 złotych za miesiąc. Kiedy subskrypcja jest aktywna, gracz otrzymuje 1000 V-dolców co miesiąc, a dodatkowo ma dostęp do Karnetu Bojowego i ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych.

1000 V-dolców w Fortnite

Cena za 1000 V-dolców w Fortnite w Polsce to 36,99 złotego. Dzięki podstawowemu pakietowi jesteśmy w stanie zapewnić sobie dostęp do Karnetu Bojowego, który obdarzy nas dodatkowymi V-dolcami oraz zatrzęsieniem przedmiotów kosmetycznych.

2800 V-dolców w Fortnite

Za cenę 94,99 złotego otrzymamy aż 2800 V-dolców. Taki pakiet umożliwia nie tylko zakup Karnetu Bojowego, lecz także dodatkowego zestawu przedmiotów kosmetycznych, upolowanego na często zmieniających się promocjach.

5000 V-dolców w Fortnite

Zakup 5000 V-dolców to wydatek rzędu 149,99 złotego i jest to zdecydowanie jeden z bardziej opłacalnych pakietów dostępnych w grze. Jeśli planujemy w przyszłości ponownie nabyć wirtualną walutę Fortnite, to warto rozważyć ten wariant od razu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić 37 złotych. Taka cena za V-dolce jest naprawdę godna rozważenia.

13 500 V-dolców w Fortnite

365,99 zł to już nie lada wydatek, ale zapewnia nam on aż 13 500 V-dolców, dzięki którym możemy się zaopatrzyć w wymarzone skórki. To również najbardziej opłacalny finansowo pakiet, dlatego jeśli posiadamy większą ilość wolnej gotówki, warto wziąć go pod uwagę.

Cena za V-dolce w Fortnite zależy od pakietu.
V-dolce w Fortnite pozwalają na zakup wyjątkowych skinów. Cena zależy od pakietu.

Jaka jest cena za V-dolce w innych krajach?

W innych krajach cena za V-dolce w Fortnite różni się od tej w Polsce. Być może jesteście ciekawi, jak dokładnie prezentuje się to za granicą. W tym celu przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie.

  • Cena za V-dolce w Argentynie: za 1000 V-dolców zapłacimy 4977 argentyńskiego peso, co w przeliczeniu na naszą walutę daje prawie 23 złote. Za najdroższy pakiet zapłacilibyśmy około 230 złotych (49817 peso). Są to całkiem niewielkie ceny w porównaniu do polskich, jednak Argentyńczycy i tak musieli zmierzyć się z ogromną podwyżką. Jeszcze do niedawna z
  • Cena za V-dolce w Meksyku: tutaj za 1000 V-dolców trzeba tam zapłacić 159 meksykańskich peso, co oznacza niecałe 40 złotych. 13 500 V-dolców to wydatek rzędu 400 złotych. Różnica w stosunku do polskich cen jest tutaj niska.
  • Cena za V-dolce w Tajwanie: ciekawostką jest fakt, że w przeliczeniu na dolary tajwańskie cena za V-dolce w Fortnite plasuje się na poziomie znacznie niższym od polskich pakietów. Najtańszy z nich kosztuje 190 dolarów tajwańskich, co daje ok. 24 złote. Najdroższy to koszt 1919 dolarów, czyli ok. 240 złotych. Różnica ogromna, ale tam nie było jeszcze podwyżki cen.
  • Cena za V-dolce w Turcji: tureccy gracze również spotkali się z ogromnymi podwyżkami, które wyniosły ponad 100%. Mimo tego wciąż płacą za walutę Fortnite mniej niż Polacy. Za 190 lir tureckich, czyli ok. 23 złote, kupimy 1000 V-dolców. Z kolei najdroższy pakiet to wydatek rzędu 1898 lir (ok. 235 złotych).

Jak widzicie, cena za V-dolce w Fortnite na całym świecie jest zdecydowanie różna, jednak po ostatnich podwyżkach różnice zaczynają się zacierać. Epic Games najwyraźniej dąży do względnego wyrównania cen. Polscy gracze powinni być zadowoleni, bo oferta została przygotowana z uwzględnieniem zarobków w naszym kraju i dlatego wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby nieco podrasować swój ekwipunek w Fortnite. Pamiętajcie, aby V-dolce, których cena jest już Wam dobrze znana, zawsze kupować ze sprawdzonych źródeł – najlepiej z oficjalnej strony Epic Games.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.1/5 - (8 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO