V-dolce cena – gdzie najtaniej kupić walutę Fortnite? Polska vs reszta świata

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
V-dolce cena – gdzie najtaniej kupić walutę Fortnite? Polska vs reszta świata

V-dolce to wirtualna waluta w grze Fortnite. Umożliwiają one zakup różnych przedmiotów kosmetycznych i Karnetu Bojowego w produkcji studia Epic Games. Internet często kusi rozmaitymi, szemranymi ofertami na darmową walutę, ale nie warto z nich korzystać – lepiej zapoznać się z oficjalną ceną za V-dolce w Fortnite. W niniejszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na ten temat.

Spis treści:

Dobra cena za V-dolce jest ważną kwestią dla graczy.
Przedmioty kosmetyczne z Pakietu Bojowego to cel wielu graczy Fortnite. Cena za V-dolce jest więc ważną kwestią.

V-dolce cena w Polsce (w złotówkach)

Jeśli chcecie kupić V-dolce, cena pakietów w naszym kraju może Was nieco zaskoczyć (i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Koszt zakupu tej waluty w Polsce został dopasowany do portfeli naszych graczy, dzięki czemu nabycie najtańszego pakietu to wydatek niecałych 30 złotych. Warto nadmienić, że już ta oferta umożliwia pozyskanie Karnetu Bojowego, który jest głównym celem wielu graczy.

Istotna informacja dla polskich fanów Fortnite’a – cena za V-dolce przy najdroższym wariancie (oferującym aż 13 500 jednostek waluty) wynosi niecałe 300 złotych. Mowa tutaj oczywiście o ofercie oficjalnego sklepu Epic Games. Obowiązujące stawki dla wszystkich dostępnych pakietów możecie znaleźć poniżej.

Oto, jak przedstawia się cena za V-dolce w naszym kraju: 

Warto też wspomnieć, że w Polsce istnieje możliwość zakupu kart podarunkowych z V-dolcami, ale wtedy cena jest wyższa niż w opcji standardowej. Za taką kartę zapłacimy nawet o 30% więcej, aczkolwiek dokładny koszt zakupu zależy od sprzedawcy.

1000 V-dolców w Fortnite

Cena za 1000 V-dolców w Fortnite w Polsce to 27,99 złotych. Dzięki podstawowemu pakietowi jesteśmy w stanie zapewnić sobie dostęp do Karnetu Bojowego, który obdarzy nas dodatkowymi V-dolcami oraz zatrzęsieniem przedmiotów kosmetycznych.

2800 V-dolców w Fortnite

Za cenę 70,99 złotych otrzymamy aż 2800 V-dolców. Taki pakiet umożliwia nie tylko zakup Karnetu Bojowego, lecz także dodatkowego zestawu przedmiotów kosmetycznych, upolowanego na często zmieniających się promocjach.

5000 V-dolców w Fortnite

Zakup 5000 V-dolców to wydatek rzędu 113,29 złotych i jest to zdecydowanie jeden z bardziej opłacalnych pakietów dostępnych w grze. Jeśli planujemy w przyszłości ponownie nabyć wirtualną walutę Fortnite, to warto rozważyć ten wariant od razu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić 27 złotych. Taka cena za V-dolce jest naprawdę godna rozważenia.

13 500 V-dolców w Fortnite

283,49 złotych to już nie lada wydatek, ale zapewnia nam on aż 13 500 V-dolców, dzięki którym możemy się zaopatrzyć w wymarzone skórki. To również najbardziej opłacalny finansowo pakiet, dlatego jeśli posiadamy większą ilość wolnej gotówki, warto wziąć go pod uwagę.

Cena za V-dolce w Fortnite zależy od pakietu.
V-dolce w Fortnite pozwalają na zakup wyjątkowych skinów. Cena zależy od pakietu.

Jaka jest cena za V-dolce w innych krajach?

W innych krajach cena za V-dolce w Fortnite różni się od tej w Polsce. Być może jesteście ciekawi, jak dokładnie prezentuje się to za granicą. W tym celu przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie.

  • Cena za V-dolce w Argentynie: za 1000 V-dolców zapłacimy 450 argentyńskiego peso, co w przeliczeniu na naszą walutę daje nieco ponad 9 złotych. Za najdroższy pakiet nie zapłacilibyśmy nawet 100 złotych (4556 peso).
  • Cena za V-dolce w Meksyku: tutaj za 1000 V-dolców trzeba tam zapłacić 165 meksykańskich peso, co oznacza niecałe 40 złotych. 13 500 V-dolców to wydatek rzędu 400 złotych. Różnica w stosunku do polskich cen jest tutaj zauważalna.
  • Cena za V-dolce w Tajwanie: ciekawostką jest fakt, że w przeliczeniu na dolary tajwańskie cena za V-dolce w Fortnite plasuje się na poziomie polskich pakietów. Najtańszy z nich kosztuje 190 dolarów tajwańskich, co daje ok. 27 złotych. Najdroższy to koszt 1919 dolarów, czyli ok. 270 złotych. Różnica jest żadna.
  • Cena za V-dolce w Turcji: Tureccy gracze mogą cieszyć się nieco tańszymi ofertami. Za 50 lir tureckich, czyli ok. 11 złotych, kupimy 1000 V-dolców. Z kolei najdroższy pakiet to wydatek rzędu 499 lir (ok. 111 złotych).

Jak widzicie, cena za V-dolce w Fortnite na całym świecie jest zdecydowanie różna. Polscy gracze powinni być zadowoleni, bo oferta została przygotowana z uwzględnieniem zarobków w naszym kraju i dlatego wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby nieco podrasować swój ekwipunek w Fortnite. Pamiętajcie, aby V-dolce, których cena jest już Wam dobrze znana, zawsze kupować ze sprawdzonych źródeł – najlepiej z oficjalnej strony Epic Games.

Mogą Cię zainteresować:

Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO