Ubisoft+ oficjalnie na konsolach Xbox

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Ubisoft+ oficjalnie na konsolach Xbox

Ubisoft+ trafiło na konsole jako kolejny dodatkowy abonament z grami – obok dostępnego tam już EA Play. Usługa dostępna była jedynie na PC, ale już się to zmieniło. Microsoft oficjalnie ogłosił to wczoraj. Zobacz, co oferuje abonament Ubisoft+ oraz ile kosztuje.

Ubisoft+ zauważony na konsolach Microsoftu

Plotki o pojawieniu się usługi Ubisoft+ na konsolach Xbox krążyły od pewnego czasu. Na początku 2023 roku zauważono, że do 24 różnych gier w cyfrowym sklepie Xboxa dodano oznaczenie „Ubisoft+”. I faktycznie, nieco ponad trzy miesiące później otrzymaliśmy potwierdzenie tych rewelacji. Jak poinformowano w komunikacie zamieszczonym na stronie Xbox Wire, subskrypcja jest już oficjalnie dostępna na konsolach Microsoftu.

Oto, w jaki sposób decyzję o wejściu na rynek xboksowy komentuje Chris Early z Ubisoftu: „Współpraca z Xboksem w celu uruchomienia Ubisoft+ Multi Access na konsolach Xbox wzbogaca naszą ofertę abonamentową i zapewnia graczom większą jakość i wybór. Gracze na konsolach Xbox mają teraz dostęp do naszych światów poprzez bogatą bibliotekę gier Ubisoft”.

Ubisoft+ na konsolach Xbox – co oferuje?

Subskrypcja Ubisoft+, której korzenie sięgają 2019 roku, kosztuje 69,90 złotych miesięcznie. Wydając taką kwotę, otrzymujemy dostęp do biblioteki gier złożonej z przeszło 60 pozycji.

Na liście, która w całości jest dostępna w tym miejscu, znalazły się takie przeboje francuskiego giganta, jak Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Rainbow Six Siege, The Crew 2 czy Anno 1800. Rzecz jasna z czasem pojawią się na niej nowe tytuły. Możemy się spodziewać chociażby Assassin’s Creed Mirage czy Skull and Bones.

Ponadto subskrypcja Ubisoft+ na konsolach Microsoftu gwarantuje 10-procentowy rabat na wszystkie wirtualne waluty dostępne w grach z katalogu Ubisoftu. Jeśli zatem ktoś jest fanem produkcji francuskiego wydawcy, to opłacenie tej usługi jest warte rozważenia.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO