Jeśli jeszcze nie grałeś w Titanfall 2, to teraz jest ku temu świetna okazja

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Jeśli jeszcze nie grałeś w Titanfall 2, to teraz jest ku temu świetna okazja

O Apex Legends, czyli darmowym battle royale, słyszał raczej każdy. To jednak nie jedyne dzieło studia Respawn – ma ono na koncie również serię Titanfall, związaną ze wspomnianą grą. Druga część tego cyklu cieszyła się swego czasu sporą popularnością – była chwalona za przyjemną kampanię fabularną, a także udany tryb rywalizacji pomiędzy graczami.

Problem jednak w tym, że multiplayer w Titanfall 2 od kilku lat nie działał najlepiej. Społeczność zwracała uwagę na mnóstwo błędów, a także ogromną liczbę oszustów. Wydawać by się mogło, że grą z 2016 roku już nikt nie będzie się zajmował, ale deweloperzy zrobili graczom sporą niespodziankę.

Titanfall 2 z działającym multiplayerem, możesz już grać!

Respawn niespodziewanie wydało aktualizację do Titanfall 2, dzięki której multiplayer znowu działa. Wszystkie problemy znikły i faktycznie można już swobodnie logować się na serwery oraz uczestniczyć w zabawie. Zainteresowanie grą jest naprawdę duże, bo w ciągu ostatnich 24 godzin w Titanfall 2 na Steamie zagrało w szczycie ponad 22 tysiące graczy jednocześnie! Aktualizacja naprawiła nie tylko bolączki gry, ale także wprowadziła nową rotację trybów oraz zestawów broni w Koloseum (tryb 1 na 1).

Titanfall 2 kupisz taniej o 90%

Zamieszanie wokół Titanfall 2 to również idealna wymówka do zagrania! Zwłaszcza że tytuł jest teraz dostępny na Steamie taniej o 90%. Możesz go kupić za 11,99 zł, ale musisz się spieszyć. Promocja trwa do dzisiaj (18 września 2023 roku) do 19:00. Nie przegap okazji, zwłaszcza ze względu na ostatnią aktualizację naprawiającą multiplayer.

Titanfall 3 kiedyś powstanie?

Skąd takie nagłe zainteresowanie deweloperów Titanfall 2? W międzyczasie Apex Legends również otrzymało paczkę z nowościami, która zawiera nowe wydarzenie. Co ważne, na końcu informacji znajduje się krótka notka:

“Odbiór transmisji… Obiekt: Nessie…

1394521200

1477638000

1549267200”

Te trzy rzędy cyfr to uniksowe znaczniki czasu premiery Titanfall, Titanfall 2 i Apex Legends. Nie znalazły się tam przypadkowo, więc może to oznaczać jakieś ważne ogłoszenie związane z serią. Społeczność wątpi, czy chodzi o zapowiedź Titanfall 3 – raczej deweloperzy w ten sposób przygotowują graczy do nadejścia nowej postaci lub kolejnych atrakcji w Apex Legends. Czas pokaże, co Respawn miało na myśli.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO