The Sims 5 multiplayer – w końcu zagrasz ze znajomymi

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
The Sims 5 multiplayer – w końcu zagrasz ze znajomymi

The Sims 5 nadal owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, co dokładnie studio Maxis szykuje, a dodatkowo nie ułatwia tego fakt, że na nową odsłonę kultowej serii jeszcze trochę poczekamy. Plotkowano, że wprowadzi ona tryb multiplayer, pozwalający na zabawę z innymi graczami. Doniesienia te właśnie zostały potwierdzone – The Sims 5 pozwoli grać ze znajomymi!

The Sims 5 otrzyma multiplayer

Temat trybu multiplayer w The Sims 5 poruszono podczas podcastu RadioTimes.com. Uczestniczyła w nim Lyndsay Pearson, wiceprezes kreatywna marki The Sims, która oficjalnie poinformowała o zamiarze dodania do najnowszej odsłony rozgrywki wieloosobowej.

„Zdecydowanie chcemy wprowadzić tryb multiplayer. Co ważniejsze, nie tryb wieloosobowy w wielkim, przerażającym stylu „skoku do świata pełnego nieznajomych”, ale dosłownie: hej, czy ty i twoi przyjaciele chcecie razem zagrać?”

Co to oznacza dla graczy? The Sims 5 nie będzie grą MMO czy otwartym multiplayerem z serwerami. Zamiast tego możemy liczyć na możliwość zapraszania znajomych do wspólnej zabawy w ramach kooperacji. Niestety, nie zdradzono, jak to dokładnie ma wyglądać oraz jakie będą ograniczenia. Niemniej Lyndsay Pearson wskazała Animal Crossing: New Horizons jako inspirację. W grze Nintendo możemy m.in. odwiedzać wyspy innych graczy oraz wysyłać sobie prezenty.

Na ten moment to wszystko, co wiemy o multiplayerze w The Sims 5. Potwierdzono jego pojawienie się, ale zespół nie zdradza szczegółów na temat jego funkcjonowania. Pewnie bliżej premiery The Sims 5 otrzymamy więcej informacji, ale kiedy to będzie? Nie wiadomo, ponieważ żadna data debiutu nie została dotąd ogłoszona.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO