Dodatek do Sims 4 z końmi w roli głównej bohaterem wycieku

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Dodatek do Sims 4 z końmi w roli głównej bohaterem wycieku

Na stronach sprzedających klucze do gier na Steamie pojawił się wyciek sugerujący, że The Sims 4 otrzyma dodatek, który wprowadzi do gry konie. Ich debiutu w serii The Sims oczekiwano już kilka lat wcześniej, kiedy na rynek trafiło rozszerzenie Wiejska Sielanka. Ostatecznie do tego nie doszło, wystawiając cierpliwość i marzenia graczy na próbę.

The Sims 4 z dodatkiem o koniach

Dodatek do The Sims 4 o nazwie Horse Ranch został zauważony przez użytkownika Twittera o pseudonimie The Henford Hen. Najpierw poinformował on o znalezisku na stronie CD Keys, a po jakimś czasie zauważył dodatek w ofercie Instant Gaming. Jego wiadomość znajdziecie poniżej – przy okazji można rzucić okiem na cenę, która ma wynosić 34,99 funtów (około 180 zł). Grafika zastępcza widoczna w ofercie pochodzi oczywiście z rozszerzenia The Sims 3 Zwierzaki.

Fakt istnienia dodatku nie powinien być zaskoczeniem – zwłaszcza dla tych, którzy bacznie obserwują wszystko, co związane z marką The Sims. Jakiś czas temu pod jednym z oficjalnych filmów na TikToku pewien użytkownik zapytał, czy można liczyć na obecność koni w grze – autorzy w odpowiedzi użyli jedynie emotikonki, ale to wystarczyło, by zacząć wypatrywać takowego rozszerzenia.

Pozostaje jeszcze kwestia tego, co taki dodatek może zawierać i kiedy się pojawi. Zanim usunięto omówioną ofertę z CD Keys, można było przeczytać, że Horse Ranch ma pojawić się jeszcze w tym roku – zabrakło jednak konkretów. Podobne informacje widnieją w sklepie Kinguin. Co do zawartości – poza samymi zwierzętami najpewniej pojawi się odpowiedni obszar oraz zestaw ubrań i tym podobnych.

Do powyższych informacji należy podchodzić z dozą ostrożności, bo jedynie oficjalnej zapowiedzi można w pełni zaufać. Przy okazji przypominamy, że podstawowa wersja The Sims 4 jest obecnie dostępna za darmo. Na model free-to-play gra przeszła w październiku 2022 roku.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO