The Sims 4 ma dostać nowy dodatek, który spełni nadzieje fanów

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
The Sims 4 ma dostać nowy dodatek, który spełni nadzieje fanów

Nie tak dawno temu pisaliśmy o przecieku sugerującym, że The Sims 4 może otrzymać dodatek z końmi w roli głównej. Wychodzi na to, że nie było to dalekie od prawdy – Electronic Arts zapowiedziało nadejście czegoś nowego hasłem „chwyć wodze” (lub „take the reins” po angielsku). Konie mogą więc faktycznie pojawić się w The Sims 4, ale w formie innej, niż można było przypuszczać.

The Sims 4 z nowym dodatkiem

Zapowiedź wskazuje na to, że najnowszy dodatek zabierze nas w rejony inspirowane Dzikim Zachodem. Rozszerzenie ma opowiadać o chaosie i porządku, kontroli i wyzwoleniu, tradycji i współczesności oraz niezależności i wspólnocie. Według dostępnych informacji pojawią się otwarte przestrzenie i dwie odważne kolekcje.

Na ten moment możemy jedynie wyobrażać sobie, jak będzie wyglądać ten dodatek. Więcej informacji ma zostać udostępnionych już jutro. Powyżej znajduje się odnośnik do oficjalnej transmisji, w trakcie której nastąpi mniej tajemnicza zapowiedź. Wideo rozpocznie się 22 czerwca o godzinie 18:58 czasu polskiego. Wtedy zobaczymy zwiastun i poznamy zawartość rozszerzenia. Może dowiemy się również, ile będzie kosztować nowe DLC (przeciek sugerował cenę wynoszącą około 180 zł).

Wiele wskazuje na to, że życzenia fanów oczekujących koni w końcu zostaną spełnione – dodatek z udziałem tych zwierząt pojawił się ostatnio w The Sims 3, więc miłośnicy serii czekają na ich powrót. W komentarzach można zauważyć ekscytację i radość, choć nie brakuje też graczy, którzy wciąż wypatrują wróżek. W międzyczasie przypominamy, że od października 2022 roku podstawowa wersja The Sims 4 jest dostępna zupełnie za darmo.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO