The Sims 4: Licealne lata – wszystko, co wiemy o nowym dodatku

| autor: Adam Adamczyk |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
The Sims 4: Licealne lata – wszystko, co wiemy o nowym dodatku

Trzeba przyznać, że dodatki do The Sims 4 zdecydowanie uatrakcyjniają rozgrywkę. Miłośnicy Simsów mają kolejny powód do zadowolenia. Ledwie twórcy przygotowali rozszerzenie z wilkołakami, a do gry już zmierza kolejny, znacznie większy dodatek. The Sims 4: Licealne lata nie ograniczy się jedynie do wprowadzenia nowych przedmiotów dla naszej wirtualnej rodzinki. Przyniesie przede wszystkim świeże mechaniki rozgrywki, budynki i więcej sposobów na kreowanie wyglądu sima. DLC zapewni sporo dodatkowych godzin zabawy, w których przeprowadzimy swoją postać przez cały okres nauki w szkole średniej, od pisania sprawdzianów, przez życie z rówieśnikami, a na balu maturalnym kończąc.

The Sims 4: Licealne lata

The Sims 4: Licealne lata

W dodatku do czwartej części The Sims będzie nam dane wprowadzić swoją postać do miasteczka Copperdale. Znajdziemy w nim lokale umożliwiające spędzanie wolnego czasu, sklep z używaną odzieżą oraz przede wszystkim szkołę średnią. Dodatek umożliwi również zostanie „simfluencerem” promującym i sprzedającym ciuchy poprzez aplikację Trendi. Oczywiście do aktywności pobocznych będzie należało także uczęszczanie na testy w formie sprawdzianów, które nie zawsze zakończą się pomyślnie.

Nie samą szkołą Sim żyje

Szkoła to nie tylko ciągła nauka, pisanie sprawdzianów i powrót do domu. To także doskonały czas na tworzenie nowych więzi, budowanie przyjaźni czy chociażby pierwsze miłości. Te aspekty również znajdą się w Licealnych latach. W szkole nie każdy jest potulny jak baranek i jeżeli przyjdzie nam na to ochota, będziemy mogli poczuć się jak czarna owca liceum, robiąc psikusy koleżankom i kolegom, na przykład podkładając im do szafek śmierdzące niespodzianki. 

Dodatek The Sims 4: Licealne lata trafi do sprzedaży 28 lipca na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zapłacimy za niego około 169 zł.

Ciekawostką jest także to, że w grze zaimplementowany zostanie system odrastania włosów postaci, co da dodatkowe możliwości kreowania jej wyglądu i ostatecznie wylansowania sima wśród rówieśników ze szkolnych ławek. Ostatnia z nowości trafi do gry w formie darmowej aktualizacji, dostępnej dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji The Sims 4.

Popularnej w tej tematyce:
The Sims 4 za darmo – od kiedy?
Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Adam Adamczyk
Copywriter, miłośnik słowa pisanego i twórca tekstów traktujących o tematykach gamingowych i technologicznych. Prywatnie gitarzysta, kompozytor, gamer, fan armwrestlingu, natury i gotowania. Na co dzień współpracuje z GRY-OnLine.pl.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO