The Sims 4 pozwoli poczuć się jak prawdziwy MasterChef

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
The Sims 4 pozwoli poczuć się jak prawdziwy MasterChef

Już od przeszło dziewięciu lat The Sims 4, zgodnie z tradycją tej bestsellerowej serii symulatorów życia od studia Maxis, regularnie otrzymuje większe i mniejsze rozszerzenia. Na początku września oddano w ręce graczy (oczywiście za odpowiednią opłatą) dwie kolekcje akcesoriów: Basenową modę i Współczesny luksus. Portfele miłośników popularnych „Simsów” nie zdążyły jeszcze porządnie ostygnąć, a na horyzoncie już majaczy kolejny dodatek. Już wkrótce zadebiutuje Home Chef Hustle. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Home Chef Hustle – gotowi na kuchenne szaleństwo?

Home Chef Hustle skupi się na domowych kuchniach i mniej lub bardziej amatorskich podbojach kulinarnych naszych podopiecznych. Jego zawartość możemy podzielić na cztery elementy. Pierwszym jest nowy wystrój kuchni. Będzie można ozdobić ją niespotykanymi wcześniej blatami czy szafkami. Kuchnia potrzebuje również akcesoriów. Tutaj do gry wchodzi drugi ze wspomnianych elementów, czyli nowe urządzenia służące do gotowania, takie jak gofrownice, miksery czy nawet piec do pizzy.

W kuchni wypadałoby gotować stylowo. Dlatego też nadchodzące rozszerzenie zaoferuje świeże elementy garderoby oraz wyglądu dla naszych Simów.

The Sims 4 Home Chef Hustle rozwinie kulinaria w grze - nowe elementy
Home Chef Hustle doda szereg nowych sprzętów.

W końcu czwartą istotną rzeczą, która wejdzie w skład rozszerzenia Home Chef Hustle, jest możliwość sprzedawania swoich dań innym Simom na specjalnym stoisku, które dostosujemy wedle własnego widzimisię. Pozwoli to na zarobienie kilku dodatkowych simoleonów i przyniesie poczucie satysfakcji z rozwoju kulinarnych zdolności naszych podopiecznych.

The Sims 4 Home Chef Hustle – kiedy i za ile?

Home Chef Hustle zadebiutuje 28 września na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Ile przyjdzie nam zapłacić za wzięcie udziału w całym tym kuchennym szaleństwie? Tego póki co nie wiadomo. Jeśli jednak chcielibyście sprawdzić The Sims 4 za darmo bez żadnych rozszerzeń, to przypominamy, że tytuł ten od dłuższego czasu jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO