Rozpoczął się Tacticon na Steam, festiwal dla fanów strategii

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Rozpoczął się Tacticon na Steam, festiwal dla fanów strategii

Jeśli chodzi o promocje na Steam i wydarzenia specjalne, to platforma nie zwalnia tempa. Nie tak dawno temu mieliśmy okazję do wzięcia udziału w Festiwalu Łamigłówek przeznaczonym dla osób lubujących się w rozwiązywaniu różnej maści zagadek. Natomiast tym razem firma Valve ma coś dla miłośników taktyki. Wystartował bowiem Tacticon 2023, uruchomiony we współpracy z firmami Firesquid oraz Hooded Horse.

Co oferuje Tacticon 2023?

W ramach owego wydarzenia mamy okazję przyjrzeć się całej masie większych i mniejszych gier należących do gatunku gier strategicznych. Cały czas trwają transmisje na żywo, w ramach których twórcy prezentują swoje tytuły i odpowiadający na pytania społeczności. Część z pozycji możemy także przetestować osobiście dzięki opublikowanym wersjom demonstracyjnym. Wśród nich możemy wymienić takie tytuły, jak Ozymandias, Howl, Xenonauts 2, Old World 2, Great Houses of Calderia, Capital Command, Sons of Valhalla, Wandering Sword, Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game czy Dark Envoy.

Czymże byłoby jednak takie wydarzenie, gdyby zabrakło na nim promocji? Takowe rzecz jasna również się znalazły. Taniej można zakupić naprawdę sporo produkcji. Oto niektóre wybrane przez nas oferty.

  • Northgard – 32,39 zł (oferta ważna do 16 maja)
  • Kingdoms Reborn – 57,59 zł (oferta ważna do 24 maja)
  • Mechabellum – 54,39 zł (oferta ważna do 18 maja)
  • The Last Spell – 91,99 zł (oferta ważna do 15 maja)
  • SpellForce: Conquest of Eo – 111,19 zł (oferta ważna do 15 maja)
  • Across the Obelisk – 59,99 zł (oferta ważna do 18 maja)
  • Endzone – A World Apart – 32,99 zł (oferta ważna do 25 maja)
  • Airborne Kingdom – 57,49 zł (oferta ważna do 15 maja)

Do kiedy potrwa Tacticon 2023?

Tacticon 2023 potrwa do 15 maja. Macie zatem cały weekend na skorzystanie ze wszystkich atrakcji oferowanych przez to wydarzenie. Jeśli jesteście ciekawi, kiedy będą kolejne wyprzedaże na Steam, to zapraszamy do artykułu na ten temat.

Najlepsze aktualnie oferty:
Najlepsze promocje Steam 2023
Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO