Najważniejsze informacje o Suicide Squad: Kill the Justice League

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Najważniejsze informacje o Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League to nowa gra należąca do Arkhamverse, uniwersum wykreowanego przez studio Rocksteady. Za produkcję odpowiadają ci sami ludzie, ale tym razem nacisk położony został na kooperacyjną rozgrywkę. Akcja umiejscowiona jest natomiast w mieście Supermana, czyli Metropolis wzorowanym na Nowym Jorku. Kiedy odbędzie się premiera i jakie wymagania sprzętowe będzie mieć Suicide Squad: Kill the Justice League? Część informacji znajdziecie poniżej.

Suicide Squad: Kill the Justice League – wymagania sprzętowe

Niestety nie mamy jeszcze informacji na temat wymagań sprzętowych i najpewniej jeszcze trochę na nie poczekamy, zważając na odległy termin premiery. Możemy się spodziewać, że będą całkiem wysokie, biorąc pod uwagę docelowe platformy. Najpewniej nie zabraknie obsługi ray tracingu, a sam charakter gry wymusi choćby dobry procesor i 16 GB RAM-u.

Suicide Squad: Kill the Justice League – kiedy premiera?

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League miała odbyć się znacznie szybciej – już w poprzednim roku. Twórcy kilkukrotnie przełożyli jednak debiut, a ostatnie opóźnienie jest monstrualne.

Obecnie premiera Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku. Gra opracowywana jest z myślą o PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Gameplay i fabuła Suicide Squad: Kill the Justice League

Jeśli graliście w gry z serii Batman: Arkham od studia Rocksteady, to powinniście wiedzieć, czego mniej więcej spodziewać się po Suicide Squad: Kill the Justice League. W odróżnieniu od poprzednich produkcji będzie tutaj dużo strzelania, a także nacisk na grę w kooperacji w maksymalnie cztery osoby.

Do wyboru będzie też więcej postaci – wśród nich pojawi się Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark czy Deadshot. Większość czasu mamy spędzać na eksploracji otwartego świata oraz walce z przeciwnikami. Każda z grywalnych postaci otrzyma wyjątkowe umiejętności (czekające na rozwinięcie), które przekładać się będą nie tylko na walkę, ale także eksplorację.

W grze przyjrzymy się losom wymienionych wyżej postaci, którym wszczepiono w głowy ładunki wybuchowe i bez pozostawiania wyboru przydzielono do grupy Task Force X, czyli słynnego Legionu Samobójców. Ich zadaniem jest zlikwidowanie superbohaterów z Ligi Sprawiedliwości i ocalenie w ten sposób świata. Opowieść ma kontynuować wątki rozpoczęte w poprzednich grach studia.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO