Te gry kupisz za bezcen na Steam Summer Sale, a sprawią Ci więcej radości niż nowe tytuły

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Te gry kupisz za bezcen na Steam Summer Sale, a sprawią Ci więcej radości niż nowe tytuły

Kolejny raz mamy dowód na to, że warto czekać na duże wyprzedaże na Steam. Rozpoczęła się kolejna edycja Steam Summer Sale – dwutygodniowej wyprzedaży, w trakcie której tanio można kupić wiele gier. Podobne wydarzenia to najlepsza okazja do nadrabiania zaległości, a czasem nawet do eksperymentowania z czymś, czego w pełnej cenie nigdy byśmy nie kupili.

Steam Summer Sale – najciekawsze gry za około 20 zł

Steam Summer Sale trwa od 29 czerwca i zakończy się 13 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Każdy zainteresowany ma więc jeszcze wiele dni na zakup tych niegdyś pominiętych gier. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych ofert w cenie około 20 zł.

1. Dragon’s Dogma Dark Arisen

Dragon’s Dogma to jeden z najciekawszych przedstawicieli gatunku RPG, a przy tym dość specyficzny. Założenia ma całkiem standardowe, bo stworzona przez nas postać musi uratować świat przed zagładą. Towarzyszy temu jednak ciekawa mieszanka elementów z przełomowych gier – system walki z Dark Souls czy wspinanie się po potworach rodem z Shadow of the Colossus. Do tego mamy opcje romansowania oraz możliwość wypożyczania postaci innych graczy do pomocy. Zbliża się premiera „dwójki”, więc tym bardziej warto się zapoznać z tym tytułem. W obecnej promocji na Steamie kupicie go za 20 zł.

2. Black Mesa

Half-Life to absolutna klasyka, która zmieniła sposób, w jaki branża zaczęła traktować gatunek FPS. Może jednak odstraszać niektórych niedzisiejszą oprawą. W takim wypadku z pomocą przychodzi Black Mesa – świetny remake, który nie tylko uwspółcześnia wszystko, co związane z grafiką, ale też naprawia co niektóre bolączki oryginału, np. końcowe rozdziały. Ulepsza przy tym AI przeciwników, oferuje rozbudowane poziomy i nowe głosy dla postaci, sprzyjające odczuwaniu immersji podczas poznawania tej opowieści. W obecnej promocji na Steamie gra kosztuje 17,99 zł.

3. The Talos Principle

Warto spojrzeć także w stronę The Talos Principle. To filozoficzna gra logiczna w perspektywie FPP, która pobudza nie tylko szare komórki, ale i wyobraźnię. W grze od twórców Serious Sama, The Swapper czy Infinite Ocean czeka ponad 120 łamigłówek, które z uwagi na nieliniowość świata możemy rozwiązywać w wybranej przez nas kolejności. I przy tym porozmyślać na tematy ludzkości, technologii czy cywilizacji. Wszystko to w cenie 20,84 zł.

Ciekawych gier za około 20 zł jest na obecnej wyprzedaży znacznie więcej. Nie brakuje oczywiście tańszych, jak np. Undertale za niecałe 11 zł.

Tak jak zostało wspomniane na początku, promocja Steam Summer Sale potrwa do 13 lipca do godziny 19:00 czasu polskiego.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO