Jak zagrać w Starfield przed premierą bez konieczności kupna gry?

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Jak zagrać w Starfield przed premierą bez konieczności kupna gry?

Premiera Starfielda coraz bliżej i podekscytowanie w związku z tym jest z dnia na dzień coraz większe. Jeśli nie planowaliście kupować droższej edycji gry, ale wciąż chcielibyście zagrać wcześniej, jest na to sposób. Wystarczy, że posiadacie abonament Xbox Game Pass i trochę gotówki.

Starfield Premium Edition dla użytkowników Game Passa

Osoby, które chcą kilka dni wcześniej wypróbować Starfielda za pośrednictwem abonamentu Game Pass, nie są odcięte od dodatkowych możliwości. One również mogą zagrać w nową grę Bethesdy przed premierą. Mogą nawet wyjść na tym nieco lepiej niż ci, którzy zdecydowali się na zakup Starfielda w edycji Premium. Kupno Starfielda w edycji Premium to koszt 497,49 zł – nawet szybszy dostęp może zblednąć w obliczu tej ceny.

Jeśli natomiast opłacacie abonament Game Pass i skorzystacie z opcji ulepszenia go do wersji Premium, zapłacicie tylko 169,99 zł i również będziecie mogli rozpocząć zabawę szybciej.

Jest to opcja tańsza, nawet jeśli nie macie jeszcze wykupionego abonamentu, bo wtedy łącznie zapłacicie 232,98 zł. Starfield Premium Edition Upgrade znajdziecie w sklepie Microsoftu.

Trzeba oczywiście mieć na uwadze, że mimo wszystko dostęp do gry i zawartości Premium będziecie mieć tak długo, jak opłacacie abonament. Xbox Game Pass Ultimate to jednak znacznie więcej korzyści niż dostęp do samego Starfielda, gdyż oferta abonamentowa jest bogata i zróżnicowana.Starfield zadebiutuje 6 września na PC i Xboksie Series X/S. Pobierać można go jednak już od dzisiaj. Wczesny dostęp do gry posiadacze edycji Premium otrzymają 1 września.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
2.1/5 - (17 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO