Najważniejszy mod do Starfielda nareszcie zadebiutował

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Najważniejszy mod do Starfielda nareszcie zadebiutował

Starfield jest z nami od jakiegoś czasu, a społeczność gry prześciga się w tworzeniu modyfikacji. Mimo braku oficjalnych narzędzi liczba modów już jest ogromna, a sporo z nich nie tyle zmienia dzieło Bethesdy, ile je zwyczajnie ulepsza. Teraz nareszcie doczekaliśmy się najważniejszej modyfikacji o nazwie Starfield Community Patch. To wielka paczka, zawierająca mnóstwo poprawek do gry, o których nie pomyśleli twórcy. Uwzględniono tu rozmaite zmiany mające uprzyjemnić zabawę, nie psując jej przy tym.

Starfield Community Patch jest już dostępny

Starfield Community Patch dostępny jest dla wszystkich za darmo. To pierwsza duża paczka stworzona przez społeczność Starfielda. Skupia się ona na ulepszeniu gry, naprawieniu jej błędów oraz pewnych niekonsekwencji, jakie dopuściła w swoim dziele Bethesda. Warto tutaj zaznaczyć, że najnowsza produkcja tego studia nie miała takich problemów jak Skyrim. Nie musisz więc instalować Starfield Community Patcha, jeśli nie chcesz, bo nawet bez niego tytuł ten jest w pełni grywalny.

Co poprawia Starfield Community Patch?

Jeśli jednak natknąłeś się na drobne błędy w tłumaczeniu czy problemy z misjami, wtedy Starfield Community Patch może przyjść Ci z pomocą. Mod nie dodaje do Starfield żadnej zawartości, a jedynie poprawia to, co jest obecne w grze.

Modyfikacja Starfield Community Patch:

  • zmienia wartości przedmiotów, wstawia je na swoje miejsce,
  • naprawia misje,
  • dodaje atrybuty,
  • poprawia błędy językowe,
  • eliminuje exploity.

Ogólnym celem jest poprawa podstawowych wrażeń dla wszystkich graczy. Wszystkie poprawki należy uważać za nieoficjalne, chyba że Bethesda przeniesie zmiany do gry”.

Warto zaznaczyć, że Starfield Community Patch nie wpływa na rdzeń rozgrywki, a także nie zmienia balansu. W zasadzie to po prostu Starfield, ale po poprawkach, więc nie musisz obawiać się, że wrażenia z zabawy będą inne. Jeśli interesuje Cię ta modyfikacja, to powinieneś zajrzeć tutaj. 

Na NexusMods znajdziesz pełną instrukcję instalacji moda oraz wszystkie wymagane do niego pliki. Warto dodać, że całość współpracuje z polską wersją językową Starfielda, a do tego jest dostępna za darmo.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO