Kiedy premiera Star Wars Outlaws? Zbieramy wszystkie informacje o grze

| autor: Marcin Nic | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Kiedy premiera Star Wars Outlaws? Zbieramy wszystkie informacje o grze

Świat Gwiezdnych wojen wykreowany przez George’a Lucasa wielokrotnie wykorzystywany był przez twórców gier. Już niedługo na konsolach i komputerach gracze będą mogli po raz kolejny odwiedzić to uniwersum. Wszystko za sprawą Star Wars Outlaws, którego premiera budzi nadzieję na wciągającą przygodę. Poniżej przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Star Wars Outlaws, takie jak premiera, cena i wymagania sprzętowe.

Spis treści:

Star Wars Outlaws – kiedy premiera?

Nie owijając w bawełnę, zaczniemy od prawdopodobnie najważniejszej wiadomości. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że premiera Star Wars Outlaws została wyznaczona na 30 sierpnia 2024 roku. Z tej okazji w sieci pojawił się oficjalny zwiastun, który pokrótce zaprezentował grę. Z materiałem tym możecie zapoznać się poniżej. 

Ujawnienie daty debiutu Star Wars Outlaws nie jest jedyną informacją, jaka została wtedy podana. Dzięki udostępnionym materiałom wiemy już, że gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Ubisoft zdecydował się na pominięcie sprzętu poprzedniej generacji.

Star Wars Outlaws – wymagania sprzętowe

Co oznacza brak wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One? Można się spodziewać, że Star Wars Outlaws będzie naprawdę ładnie wyglądającą grą, a wersja premierowa ma szansę być pozbawiona większych lub mniejszych problemów technicznych. Czy jednak w związku z tym należy liczyć się z wysokimi wymaganiami sprzętowymi? Niestety, ale na tę chwilę nie wiadomo, jakie one będą w przypadku Star Wars Outlaws. 

Dotychczas przedstawione materiały pokazały, że najnowszy tytuł Ubisoftu prezentuje się całkiem ładnie. Można się więc spodziewać, że Star Wars Outlaws będzie mieć wysokie wymagania sprzętowe, podobnie jak na przykład wydane pod koniec 2023 roku Avatar Frontiers of Pandora.

Przypuszczalne wymagania minimalne Star Wars Outlaws

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11 (wersje 64-bitowe);
 • Procesor: AMD Ryzen 5 3600 @ 3,6 GHz, Intel Core i7-8700K @ 3,70 GHz lub lepszy;
 • Pamięć RAM: 16 GB (działająca w trybie dwukanałowym);
 • Karta graficzna: AMD RX 5700 (8 GB), Intel Arc A750 (8 GB, z włączoną funkcją ReBAR), NVIDIA GeForce GTX 1070 (8 GB) lub lepsza;
 • Dysk twardy: 90 GB dostępnego miejsca (SSD);
 • DirectX 12.

Przypuszczalne wymagania zalecane Star Wars Outlaws

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11 (wersje 64-bitowe);
 • Procesor: AMD Ryzen 5 5600X @ 3,7 GHz, Intel Core i5-11600K @ 3,9 GHz lub lepszy;
 • Pamięć RAM: 16 GB (działająca w trybie dwukanałowym);
 • Karta graficzna: AMD Radeon RX 6700 XT (12 GB), NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti (8 GB) lub lepsza;
 • Dysk twardy: 90 GB dostępnego miejsca (SSD);
 • DirectX 12.

Gdy pojawi się oficjalna informacja o wymaganiach, zaktualizujemy powyższą treść.Cena Star Wars Outlaws – tanio nie będzie

Jeśli już jesteście pewni, że Wasze komputery sprostają Star Wars Outlaws, przed zakupem gry z pewnością zainteresuje Was jeszcze jedna informacja – cena. Ta różni się w zależności od platformy, na której będziecie grać, jak również edycji. Oczywiście im bogatsze wydanie, tym trzeba liczyć się z wyższą kwotą, ale i dodatkową zawartością. 

Cena Star Wars Outlaws z uwzględnieniem wszystkich platform i wersji:

 • Star Wars Outlaws w wersji podstawowej – 289,90 zł na PC oraz 349,99 zł na konsolach Xbox Series X/S i PS5;
 • Star Wars Outlaws Gold Edition – 439,90 zł na PC, 529,99 zł na Xboksie Series X/S oraz 529 zł na PS5;
 • Star Wars Outlaws Ultimate Edition – 539,90 zł na PC, 617,49 zł na Xboksie Series X/S oraz 619 zł na PlayStation 5.

Na poniższej grafice znajdziecie informacje o dodatkach do poszczególnych edycji gry Star Wars Outlaws. 

Tak prezentują się poszczególne edycje i cena Star Wars Outlaws.
Tak prezentują się poszczególne edycje i cena Star Wars Outlaws.

Star Wars Outlaws – fabuła

O czym opowiada Star Wars Outlaws? Akcja gry została osadzona pomiędzy piątym a szóstym epizodem gwiezdnej sagi. Gracz wcieli się w Kay Vess, czyli młodą szmuglerkę, której towarzyszyć będą jej wierni kompani – futrzasty Nix oraz zbuntowany droid ND-5. To właśnie z nimi zwiedzimy Galaktykę, a także po cichu wyeliminujemy wrogie cele – co wydarzy się już pod koniec sierpnia!

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO