Ten mod usprawnia walki na miecze świetlne w Star Wars Jedi: Survivor

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Ten mod usprawnia walki na miecze świetlne w Star Wars Jedi: Survivor

Nie jest tajemnicą, że jednym z najważniejszych elementów Star Wars Jedi: Survivor (w Polsce jako Star Wars Jedi: Ocalały) – wydanej pod koniec ubiegłego miesiąca kontynuacji bardzo popularnej przygodowej gry akcji z 2019 roku osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen – jest walka na miecze świetlne. Choć generalnie element ten był chwalony przez recenzentów, to posiada on jedno istotne ograniczenie, które może uprzykrzać czerpanie z niego pełnej radości. 

Choć w grze istnieje pięć trybów walki (zwykła, z wydłużonym mieczem, z podwójnym mieczem świetlnym, z dwoma mieczami oraz z mieczem i blasterem), w danej chwili można korzystać tylko z dwóch, przełączając się między nimi. Moderzy znaleźli jednak sposób na obejście tego ograniczenia.

Modyfikacja Lightsaber Stances

Otóż pod koniec ubiegłego tygodnia na platformie Nexus Mods pojawiła się modyfikacja Lightsaber Stances autorstwa użytkownika R457. Po jej zainstalowaniu (rzecz jasna jedynie na PC) gracze mogą przełączać się w locie między wszystkimi pięcioma postawami w trakcie rozgrywki. Niedogodność jest tylko jedna – „lewy” tryb to zawsze będzie zwykłe, pojedyncze ostrze. Na poniższym materiale filmowym możecie zobaczyć, jak to wszystko wygląda w praktyce.

Możliwość użytkowania wszystkich pięciu postaw naraz pomoże nie tylko w walce z przeciwnikami. Umożliwia to także sprawniejszą eksplorację i szybsze odkrywanie sekretów pozostawionych przez twórców.

Modyfikację Lightsaber Stances możecie ściągnąć z tego miejsca. Znajdziecie tam również szczegółową instrukcję dotyczącą instalacji modyfikacji, a także opis tego, w jaki sposób zmienić klawiszologię tak, by przypadła Wam do gustu.

Inne modyfikacje do Star Wars Jedi: Survivor

Od momentu premiery Star Wars Jedi: Survivor na PC otrzymało całkiem sporo mniejszych lub większych fanowskich modyfikacji. Obejmują one między innymi nowe stroje dla bohatera, uchwyty miecza świetlnego czy poprawki graficzne. Możecie je przejrzeć w tym miejscu.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO