Ten mod do Star Wars Jedi: Survivor to mokry sen fanów Gwiezdnych wojen

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Ten mod do Star Wars Jedi: Survivor to mokry sen fanów Gwiezdnych wojen

Star Wars Jedi: Survivor jako najnowsza gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen cieszy się dużą popularnością i wysokim uznaniem – zdaniem wielu graczy i krytyków jest to najlepszy tytuł osadzony w świecie stworzonym przez George’a Lucasa. Dzięki modyfikacji pozwalającej na wcielenie się w Dartha Vadera może być natomiast jeszcze lepszy.

Darth Vader jako protagonista Star Wars Jedi: Survivor

Modder o nicku „jedijosh920” opublikował modyfikację, dzięki której możemy wcielić się w Dartha Vadera – ikonicznego antagonistę znanego przede wszystkim z pierwszej trylogii filmów z serii Gwiezdne wojny. Mod jest tym bardziej interesujący, ponieważ wpływa na coś więcej niż wygląd postaci – jego autor postarał się też o wprowadzenie unikalnych ataków i mocy. Efekt jego pracy możecie ocenić za sprawą poniższego filmu.

Omawiana modyfikacja jest niestety płatna – czy raczej dostępna dla tych osób, które finansowo wspierają jej twórcę. Prawdopodobnie nie ulegnie to zmianie, ale bardzo możliwe, że pojawią się inne modyfikacje o podobnym charakterze, ale dostępne za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Oczywiście tylko dla użytkowników PC – poza bardzo nielicznymi przypadkami na konsolach korzystanie z modów jest niemożliwe.

Star Wars Jedi: Survivor, mimo iż bardzo spodobało się odbiorcom, nie wystrzegło się rozmaitych problemów natury technicznej – i to nawet mimo opóźnienia premiery. Największe niedogodności istnieją w wersji PC i poniekąd można temu zaradzić, instalując modyfikacje poprawiające działanie gry poprzez implementację obsługi DLSS 2 i 3. Niestety na ten moment one również dostępne są tylko dla graczy wspierających działalność ich autora, choć w ich przypadku możemy liczyć na zmianę modelu dystrybucji na darmowy.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO