Spocone skiny w Fortnite – ranking TOP 7 sweaty skins

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 5 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Spocone skiny w Fortnite – ranking TOP 7 sweaty skins

Gracze Fortnite mają wiele możliwości, jeśli chodzi o personalizację własnej postaci w grze. Przedmiotów kosmetycznych do wyboru jest cała masa, ale uwaga graczy w większości skupia się na kilofach, plecakach oraz skinach do postaci w Fortnite. Te ostatnie dają największe możliwości w wyrażeniu siebie – możemy przebierać się za ulubionych bohaterów z komiksów, gier czy filmów, a także wcielić się w oryginalne charaktery ze świata Fortnite. Przyjęło się, że niektóre skiny mogą świadczyć o tym, jaki jest gracz, który ich używa.

Wyróżnić można tu tzw. spocone skiny w Fortnite (z ang. sweaty skins), które przypisywane są w grze osobom skupionym wyłącznie na zwycięstwie. Warto jednak w tym miejscu nadmienić, że w większości przypadków spoconych graczy można podzielić na dwa typy – albo z łatwością wygrywają mecze, gromiąc każdego, kto stanie im na drodze, albo ciągle przegrywają mimo usilnych starań. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy Wam najbardziej spocone skiny w Fortnite i przy okazji wyjaśniamy, czym się charakteryzują.


Spis treści:


Co sprawia, że skin jest „spocony” (ang. sweaty)?

Czynników decydujących o tym, które skiny Fortnite są spocone, można wymienić co najmniej kilka. Duży wpływ mają przede wszystkim profesjonalni gracze, którzy wygrywają ważne wydarzenia przy użyciu konkretnej skórki – potem inni chcą ich naśladować, więc wybierają tego samego skina. Niestety często wybór identycznego przedmiotu kosmetycznego nie idzie w parze z nagłym wzrostem umiejętności.

Spocone skiny w Fortnite to skórki noszone przez graczy nastawionych na zwycięstwo.
Spocone skiny Fortnite (inaczej sweety skins) to skórki noszone przez graczy nastawionych na zwycięstwo.

Rzadkość i unikalność to również cechy, jakie mogą posiadać najbardziej spocone skiny w Fortnite. Mówimy tutaj głównie o skórkach, które były dostępne lata temu w pierwszych sezonach gry. Widząc gracza posiadającego tego rodzaju rzecz, możemy spodziewać się, że spędził on w Fortnite wiele godzin.

Wreszcie czasem bywa tak, że dzień za dniem jesteśmy zabijani przez graczy korzystających z dokładnie tego samego bohatera. Przez to możemy zacząć postrzegać ten przedmiot kosmetyczny jako właśnie jeden ze sweaty skins.

Jaki jest najbardziej spocony skin w Fortnite? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć. Poniżej znajdziecie jednak skórki, które są uznawane za szczególnie spocone.

Najbardziej spocone skiny Fortnite

Crystal

Crystal reprezentuje najbardziej spocone skiny w Fortnite.
Crystal został wypromowany przez gracza znanego jako Bugha.

W rankingu zbierającym spocone skiny Fortnite nie mogło zabraknąć skórki Crystal. Znajduje się ona w ścisłej czołówce sweaty skins, ponieważ bardzo często korzystał z niej Bugha – profesjonalny gracz i zwycięzca Mistrzostw Świata w Fortnite w 2019 roku. Od czasu, gdy zaczął używać Crystal, wielu fanów poszło w jego ślady, zwłaszcza że skórka regularnie jest dostępna w sklepie za 800 V-dolców. Crystal to skin przedstawiający dziewczynę w okularach, ubraną w wojskowe ciuchy. Jej styl wizualny nie wyróżnia się zbytnio, dlatego panuje przekonanie, że skórka ta daje lekką przewagę w grze, bowiem stonowane kolory trudniej dostrzec na mapie.

Elite Agent

Elite Agent to jedna z pierwszych skórek z różnymi stylami.
Elite Agent to jedna z pierwszych skórek z różnymi stylami.

Do grupy sweaty skins zaliczamy również skórę Elite Agent, która znajduje się w grze od wielu lat. Można ją było zdobyć w ramach przepustki bitewnej sezonu trzeciego w 2018 roku i należała ona do pierwszych przedmiotów kosmetycznych oferujących różne style. W tym momencie ten spocony skin Fortnite jest niemożliwy do zdobycia, dlatego jeśli zobaczycie go na polu bitwy, spodziewajcie się rywalizacji z bardzo doświadczonym graczem. Inna sprawa, że ten outfit trudno dostrzec, ponieważ utrzymany został w jednolitym czarnym kolorze.

Drift

Drift - najbardziej spocone skiny w Fortnite charakteryzują się też rzadkością
Drift ma aż sześć różnych stylów.

Drift, podobnie jak Elite Agent, był dostępny w 2018 roku. Obecnie trudno go spotkać, a jak wspomnieliśmy, najbardziej spocone skiny w Fortnite charakteryzują się też rzadkością. Drift dysponuje aż sześcioma różnymi stylami, a każdy z nich sprawia, że skórka prezentuje się jeszcze efektowniej. Przyjęło się, że gracze korzystający z Drifta to najczęściej spoceńcy, którzy mimo wszelkich starań nie prezentują wysokiego poziomu gry, ale i tak wierzą, że są najlepsi.

Boundless Set

Boundless Set dawały faktyczną przewagę i dlatego uznano je za spocone skiny w Fortnite.
Skórki superbohaterów przez pewien czas dawały faktyczną przewagę i dlatego uznano je za spocone skiny w Fortnite.

Skórki z setu Boundless, prezentujące oryginalnych superbohaterów stworzonych na potrzeby gry, w chwili premiery uważano za najbardziej spocone skiny w Fortnite. Powodem tego była możliwość stylizacji postaci na rozmaite sposoby, co szybko zostało wykorzystane przez spoconych graczy, wybierających jednolite, stonowane kolory (typu szary, czarny i biały). Tym samym zyskiwali oni przewagę na polu bitwy, bo byli znacznie trudniejsi do wykrycia. Co ciekawe, opcja ta została usunięta wraz z patchem v15.30 i od tamtej pory nie można wybierać takich samych barw na wszystkich elementach skórki superbohatera.

Renegade Raider

Renegade Raider to jedna z najstarszych skórek, dlatego reprezentuje spocone skiny w Fortnite.
Renegade Raider to jedna z najstarszych skórek w tym zestawieniu.

W naszym zestawieniu pojawiają się spocone skiny wydane w Fortnite lata temu i nie ma co ukrywać – bardzo często spotkanie gracza ze starą skórką oznacza po prostu, że jest on jednym ze spoceńców. Tego typu osoby szczególnie upodobały sobie przedmiot kosmetyczny Renegade Raider, przedstawiający bohaterkę w hełmie. Ostatni raz można było go zakupić w sklepie sezonowym gry ponad 5 lat temu. Czy jest to zatem najbardziej spocony skin w Fortnite? To już kwestia subiektywna.

Focus

Focus to jedna z licznych skórek dla spoceńców.
Focus to jedna z licznych skórek dla spoceńców, które zostały spopularyzowane przez profesjonalnego gracza.

Kolejny spocony skin w Fortnite rozpowszechniony przez profesjonalnego zawodnika nosi nazwę Focus. Gracz o nicku Reet korzystał z niego na początku swojej kariery. Fani zakochali się więc w używanej przez niego skórce. Focus jest dość charakterystyczny – przedstawia bohaterkę z zakrytą twarzą, dłońmi owiniętymi bandażem i maską na oczach. Skin ten co pewien czas można zakupić w sklepie Fortnite.

Dummy

Wielu graczy nadal wierzy, że Dummy to spocony skin Fortnite, który daje przewagę w grze.
Wielu graczy nadal wierzy, że Dummy to spocony skin Fortnite, który daje przewagę w grze.

Jedną z ciekawszych propozycji na najbardziej spocone skiny w Fortnite jest testowy manekin Dummy. Według niektórych graczy skórka ta daje przewagę, ponieważ model postaci ma znacznie węższą talię niż inni bohaterowie i w efekcie trudniej go trafić podczas rozgrywki. Testowego manekina wybierają więc głównie te osoby, które chcą wykorzystać każdą szansę na zyskanie dodatkowego atutu w wirtualnej rywalizacji. Warto dodać, że jakiś czas temu twórcy poprawili hitboksy tego skina (czyli strefę na sylwetce bohatera, której trafienie wiąże się z zadaniem obrażeń).

Zaprezentowaliśmy Wam skórki uznawane przez graczy Fortnite za najbardziej spocone skiny. Pamiętajcie jednak, że nie każdy korzystający z tych przedmiotów kosmetycznych, określanych też jako sweat skins, faktycznie musi być spoceńcem. Nie należy wszystkim z miejsca przypisywać tego tytułu, zwłaszcza że może on zostać uznany za obraźliwy.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO