Spider-Man tańszy na Steamie, ale trzeba się śpieszyć

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Spider-Man tańszy na Steamie, ale trzeba się śpieszyć

Pecetowe premiery Marvel’s Spider-Mana Remastered oraz Marvel’s Spider-Mana: Milesa Moralesa, czyli trzecioosobowych gier akcji opowiadających o popularnym pajęczym superbohaterze i posiadającym analogiczne moce nowicjuszu w tym fachu, okazały się całkiem sporym sukcesem. Pomogły w tym nie tylko rozpoznawalne postacie i przyjemna rozgrywka, ale również przyzwoity port, co w przypadku tytułów ekskluzywnych z konsol PlayStation, które coraz częściej pojawiają się też w wersji na komputery osobiste, nie jest wcale takie oczywiste. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić tych pozycji właśnie na PC, teraz macie ku temu całkiem niezłą sposobność.

Spider-Many taniej na Steamie

Trwają bowiem promocje na Steam na komputerowe wydania Marvel’s Spider-Mana Remastered oraz Marvel’s Spider-Mana: Milesa Moralesa.

Oba te tytuły można kupić z rabatem sięgającym 33%. Marvel’s Spider-Man Remastered kosztuje obecnie 173,53 zł, natomiast za Marvel’s Spider-Mana: Milesa Moralesa trzeba zapłacić 146,73 zł.

Jak nietrudno policzyć, aby zdobyć od razu obie gry, należy wydać 320,26 zł, czyli o ponad 157 zł mniej niż dotychczas. Jeśli jednak chcecie przeżyć lato pod znakiem przygód pajęczych bohaterów i skorzystać z tej promocji, musicie się śpieszyć. Cała akcja potrwa tylko do 22 czerwca.

Nadchodzi kontynuacja

Obydwoma tytułami warto zainteresować się z jeszcze jednego powodu. Otóż już 20 października światło dzienne ujrzy ich kontynuacja, czyli Marvel’s Spider-Man 2. Gra ta, również opracowywana przez studio Insomniac, zapowiada się całkiem interesująco.

W dniu swego debiutu Marvel’s Spider-Man 2 będzie dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo, że za jakiś czas, podobnie jak dwie poprzednie części serii, ukaże się także na PC.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO