Sony Inzone – PlayStation dostanie nowe dedykowane słuchawki i monitory?

Autor
Adam Adamczyk
Copywriter, miłośnik słowa pisanego i twórca tekstów traktujących o tematykach gamingowych i technologicznych. Prywatnie gitarzysta, kompozytor, gamer, fan armwrestlingu, natury i gotowania. Na co dzień współpracuje z GRY-OnLine.pl.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)
| autor: Adam Adamczyk |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Sony Inzone – PlayStation dostanie nowe dedykowane słuchawki i monitory?

Jakiś czas temu do sieci wyciekły informacje o gamingowych zestawach słuchawkowych firmy Sony, które zgodnie z przeciekami mają zostać zapowiedziane w tym tygodniu. Teraz plotki te zyskały na sile, dzięki kolejnemu doniesieniu, twierdzącemu, że wraz ze słuchawkami zaprezentowane zostaną również dwa monitory do gier. Wszystkie urządzenia będą reprezentowały nową linię produktów o nazwie Inzone.

Monitory Inzone

Według serwisu eXputer monitory Inzone mają być wyposażone w „funkcje dostępne na wyłączność PlayStation”, takie jak automatyczne mapowanie tonów HDR i automatyczny tryb obrazu. Pierwszy z monitorów miałby być odpowiedni dla tych, którzy chcą grać w rozdzielczości 4K przy częstotliwości obrazu 144 Hz, a drugi ma posiadać funkcję DisplayHDR400, która lepiej radzi sobie z FullHD/240 Hz. Oba monitory mają obsługiwać technologię VRR (HDMI/G-Sync) i charakteryzować się niskimi opóźnieniami na poziomie 1 ms GtG.

Monitory mają być wyposażone w „funkcje wspomagające grę”, które pomogą dostosować obraz do wymagań każdego gracza. Obejmuje to opcję Black Equalizer, poprawiającą jasność w ciemnych miejscach, oraz ulepszoną jasność i kontrast. Monitor wyświetli także liczbę fps-ów i czas gry. Wszystkie te funkcje mogą być włączane lub wyłączane przez gracza.

Popularne w tej tematyce:
Jaki monitor do PS5? Ranking

Słuchawki Inzone

Sony Inzone

Poza dedykowanymi PlayStation monitorami w skład serii Inzone wejdą zestawy słuchawkowe. Według przecieków dostępne mają być trzy modele, oznaczone kolejno: H3, H7 oraz H9.

Sony Inzone H3

Sony Inzone H3 to podstawowy przewodowy zestaw słuchawkowy z czarnym mikrofonem, wychodzącym z lewego nausznika. Zestaw ma być wyposażony w port USB Typu-C, przycisk do przełączania trybu redukcji szumów lub dźwięku otoczenia, wskaźnik LED oraz pokrętło głośności obok mikrofonu.

Sony Inzone H7

Sony Inzone H7 od H3 różnić ma obecność białego wspornika mikrofonu. Słuchawki H7, umożliwiające łączność bezprzewodową przez Bluetooth, mają być wyposażone w przycisk zasilania i przycisk gry/rozmowy umieszczony na prawym nauszniku.

Sony Inzone H9

Sony Inzone H9 mają być podobne do modelu H7 z tą różnicą, że będą posiadać zaawansowaną funkcję redukcji szumów i dodatkową lampkę LED. Poza tym rozmieszczenie mikrofonów i przycisków ma być identyczne jak w modelu H7.

Na potwierdzenie przecieków będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać – według plotek do przyszłego tygodnia. Sony może wtedy zorganizować specjalny pokaz, na którym oprócz gier zaprezentuje nowy sprzęt. Jeśli monitory i słuchawki mają jeszcze bardziej poprawić przyjemność z rozgrywki, to bez wątpienia warto mieć je na oku.

Google News KTG

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej