Czy doczekamy się Sons of the Forest na konsolach?

| autor: Wiktor Granowski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Czy doczekamy się Sons of the Forest na konsolach?

Sons of the Forest to obecnie jedna z najciekawszych propozycji survivalowych na rynku. Gra jest dostępna póki co w Early Accessie tylko na komputerach PC. Nic więc dziwnego, że gracze oczekują premiery Sons of the Forest na PS5, PS4 i konsolach Xbox. W tym artykule sprawdzamy, kiedy możemy spodziewać się Sons of the Forest na konsolach i dlaczego gra nie wychodzi jednocześnie w wersji na wszystkie platformy.

Kiedy będzie Sons of the Forest na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S?

Sons of the Forest na PC – a konkretnie na platformę Steam – trafiło w lutym 2023 roku. Od tamtej pory gra pozostaje dostępna w ramach Early Accessu. Twórcy wciąż nie zapowiedzieli oficjalnie Sons of the Forest na takich platformach jak Xbox One, Xbox Series X|S oraz PS4 i PS5. Do tej pory nie podano żadnej daty premiery, więc pozostają tylko domniemania i oczekiwanie na bardziej konkretne informacje.

Nasza redakcja na bieżąco śledzi ten temat i zbiera wszystkie plotki, przecieki oraz oficjalne wiadomości. Możecie zatem liczyć na to, że zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawi się informacja o premierze Sons The Forest na konsole.

Dlaczego Sons of the Forest na konsole wyjdzie w innym terminie?

Twórcy Sons of the Forest oznajmili, że wczesny dostęp na PC potrwa od 6 do 8 miesięcy. Chcą skoncentrować się na dopracowaniu właśnie tej wersji gry. Ich ambicją jest dostarczenie Sons of the Forest również na takie urządzenia jak PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S, ale najprawdopodobniej nastąpi to dopiero po zakończeniu fazy wczesnego dostępu na Steamie oraz po przygotowaniu konsolowych wersji gry.

Nawet premiera na PC była kilkakrotnie przekładana. Gra pierwotnie miała pojawić się w 2021 roku, ale jej debiut przesunięto już parę razy. Należy raczej nastawić się na to, że Sons The Forest na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S pojawi się później niż prędzej. Każdy szukający ofert „Sons of the Forest PS4”, „Sons of the Forest PS5”, „Sons of the Forest Xbox One” i „Sons of the Forest Xbox Series X|S” musi pogodzić się z tym, że w najbliższym czasie produkcja Endnight Games na pewno nie będzie dostępna na platformach Sony i Microsoftu.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO