Słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 5

| autor: Jakub Krawczyński | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 5

Immersja w grach to ważna rzecz. Dzięki wczuciu się w atmosferę gry, lepiej chłoniemy fabułę, czy czujemy się częścią akcji. W ogromnej mierze przyczyniają się do tego słuchawki gamingowe. Dzięki temu tekstowi dowiesz się, jakie słuchawki gamingowe wybrać, czym się kierować przy ich wyborze i jakie są najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł.

Spis treści:

Polecane słuchawki gamingowe do 200 zł:


Słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 5

W tym rankingu znajdziesz polecane słuchawki dla graczy, których ceny oscylują przy kwocie 200 zł. Możesz liczyć na dobry stosunek ceny do jakości. Oto aktualnie 5 najlepszych modeli:
Dobre słuchawki gamingowe do 200 zł: Logitech G335

Logitech G335 to stylowe i lekkie przewodowe słuchawki dla graczy. Sprzęt wyróżnia się mikrofonem, z funkcją automatycznego wyciszeniu po podniesieniu, jak również certyfikatem Discord świadczącym o dobrej jakości połączeń głosowych. Headset ten jest zgodny z wszystkimi platformami i dysponuje przetwornikami 40 mm i charakteryzuje się impendancją 36 Ohmów. Oprócz tego, słuchawki te odznaczają się elastycznym pałąkiem, dzięki któremu dopasujemy je do kształtu głowy, a poza tym nauszniki możemy przesunąć w górę i dół, co daje wiele elastyczności i wygody użytkowania.


Najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł: Genesis Neon 600 RGB

Ciekawą propozycją, jeśli chodzi o tanie słuchawki gamingowe jest Genesis Neon 600 RGB. Po pierwsze, ten przewodowy headset wyposażony jest w przetworniki 50 mm, które zapewniają dźwięk o wysokiej jakości, dobrze akcentujący m.in. kroki wrogów w grach online. Poza tym znajdziemy tu również podświetlenie LED w 6 kolorach oraz 2 m kabel w oplocie. Wygoda użytkowania jest tu niemniej ważna, z pałąkiem z wysokiej jakości skóry i kontrolkami głośności na słuchawce.

Jeśli zastanawiasz się, czy da się kupić tanie, ale dobre słuchawki do gier, to przygotowaliśmy osobny ranking, w którym znajdziesz polecane słuchawki gamingowe do 100 zł. Zebraliśmy tam modele w bardzo rozsądnych cenach.


Co powinny mieć słuchawki gamingowe do 200 zł?

Dysponując budżetem 200 zł i kupując słuchawki dla graczy, można zakupić modele, które oferują całkiem sporo, chociaż będą to głównie słuchawki przewodowe na gniazdo 3,5 mm. Po takich produktach należy się spodziewać osobnego mikrofonu z redukcją szumu na wysuwanym pałąku. Wiele modeli oferuje również pokrętło głośności bezpośrednio w nausznikach. Z reguły im bliżej ceny 200 zł, tym częściej dany model wyposażony jest w nauszniki z oddychającym materiałem i pamięcią kształtu, a także kilkustopniową regulacją pałąka. Nie będzie to standard w tej cenie, ale w niektórych gamingowych headsetach znajdziemy również podświetlenie RGB/LED.

Słuchawki gamingowe do 200 zł nie zaoferują jednak wszystkiego. W tej cenie należy się spodziewać pewnych kompromisów. Zazwyczaj w produktach z tej półki nie ma co liczyć na słuchawki bezprzewodowe (nieduża niedogodność, jeśli podpinamy słuchawki bezpośrednio do kontrolera). Rzadziej też znajdziemy topowe przetworniki czy też wysoką impedancję, która gwarantuje pełne, “soczyste” brzmienie. W tym przedziale standardem również nie będzie podświetlenie RGB/LED.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Na skrzyżowaniu światów dziennikarstwa, PR-u i IT. Ma słabość do najnowszych technologii obrazu oraz dźwięku i nie byłby sobą, gdyby przestał być na bieżąco z gadżetami. Przygodę z komputerami i grami zaczął w wieku 5 lat, a teraz jest tatą małej gejmerki. Gdy nie zajmuje się żonglerką i ekwilibrystyką słowną, lubuje się w słuchaniu alt-rocka, zgłębianiu kina światowego i konsumowaniu szeroko rozumianej (pop)kultury.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO