Słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 10

| autor: Jakub Krawczyński | Przeczytasz w 5 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 10

Immersja w grach to ważna rzecz. Dzięki wczuciu się w atmosferę gry, lepiej chłoniemy fabułę, czy czujemy się częścią akcji. W ogromnej mierze przyczyniają się do tego dobrze dobrane słuchawki gamingowe. W tym artykule dowiesz się, jakie słuchawki gamingowe warto teraz kupić, czym się kierować przy ich wyborze i jakie są najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł. W poniższym rankingu znajdziesz polecane słuchawki dla graczy, których ceny oscylują przy kwocie 200 zł. Możesz liczyć na dobry stosunek ceny do jakości.

Najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł – TOP 10

Jeśli zastanawiasz się, czy da się kupić tanie, ale dobre słuchawki do gier, to przygotowaliśmy osobny ranking, w którym znajdziesz polecane słuchawki gamingowe do 100 zł. Zebraliśmy tam modele w bardzo rozsądnych cenach. A jeśli nie ogranicza Cię budżet, to polecamy najnowszy ranking słuchawek gamingowych 2024, w którym zebraliśmy 10 topowych modeli dla graczy w różnych cenach.
Inne popularne słuchawki gamingowe do 200 zł:


Co powinny mieć słuchawki gamingowe do 200 zł?

Dysponując budżetem 200 zł i kupując słuchawki dla graczy, można zakupić modele, które oferują całkiem sporo, chociaż będą to głównie słuchawki przewodowe na gniazdo 3,5 mm. Po takich produktach należy się spodziewać osobnego mikrofonu z redukcją szumu na wysuwanym pałąku. Wiele modeli oferuje również pokrętło głośności bezpośrednio w nausznikach. Z reguły im bliżej ceny 200 zł, tym częściej dany model wyposażony jest w nauszniki z oddychającym materiałem i pamięcią kształtu, a także kilkustopniową regulacją pałąka. Nie będzie to standard w tej cenie, ale w niektórych gamingowych headsetach znajdziemy również podświetlenie RGB/LED.

Słuchawki gamingowe do 200 zł nie zaoferują jednak wszystkiego. W tej cenie należy się spodziewać pewnych kompromisów. Bardzo rzadko w produktach z tej półki cenowej można trafić na dobre słuchawki bezprzewodowe (nieduża niedogodność, jeśli podpinamy słuchawki bezpośrednio do kontrolera). Rzadziej też znajdziemy topowe przetworniki czy też wysoką impedancję, która gwarantuje pełne, “soczyste” brzmienie. W tym przedziale standardem również nie będzie podświetlenie RGB/LED.

Komputronik Gaming Google News
Na skrzyżowaniu światów dziennikarstwa, PR-u i IT. Ma słabość do najnowszych technologii obrazu oraz dźwięku i nie byłby sobą, gdyby przestał być na bieżąco z gadżetami. Przygodę z komputerami i grami zaczął w wieku 5 lat, a teraz jest tatą małej gejmerki. Gdy nie zajmuje się żonglerką i ekwilibrystyką słowną, lubuje się w słuchaniu alt-rocka, zgłębianiu kina światowego i konsumowaniu szeroko rozumianej (pop)kultury.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO