Słuchawki gamingowe do 100 zł – wybraliśmy modele tanie, ale dobre

| autor: Ekipa Komputronik | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Słuchawki gamingowe do 100 zł – wybraliśmy modele tanie, ale dobre

Każdy gracz wie, że do cieszenia się ulubionymi tytułami potrzeba wydajnego sprzętu i wygodnych akcesoriów. Ładna grafika i dużo fps’ów to nie jedyne elementy budujące dobry klimat. Zgodzisz się pewnie, że przydają się też słuchawki gamingowe. Do delektowania się ścieżkami dźwiękowymi, odgłosami z pola bitwy, wirtualnego toru wyścigowego czy stadionu. A czasami, żeby oszczędzić innym domownikom tego całego hałasu. W tym poradniku skupimy się wyłączne na tanich i równocześnie dobrych słuchawkach do grania. Wybieramy polecane przez graczy i specjalistów słuchawki gamingowe do 100 zł.

Jeśli nie ogranicza Cię budżet, to przy wyborze najlepszego modelu pomoże Ci aktualny ranking słuchawek gamingowych 2023, w którym znajdziesz 10 topowych propozycji w różnych cenach.

Spis treści:

Popularne słuchawki gamingowe do 100 zł:


Słuchawki gamingowe do 100 zł – TOP 5

Poniżej zebraliśmy polecane przez graczy słuchawki gamingowe, których ceny oscylują przy kwocie 100 zł. Są to słuchawki gamingowe przewodowe, które łączy dobry stosunek ceny do jakości. Oto nasze TOP 5:Słuchawki do grania do 100 zł: A4Tech FStyler FH200i

Stylistyka tych słuchawek dla graczy bez wątpienia dobrze pasuje do gamingowego sprzętu. W przypadku A4Tech FStyler FH200i design idzie jednak w parze z dobrą ergonomią. Słuchawki mają podwójny metalowy pałąk, miękkie nauszniki i przewód o długości 1,8 m. Duże przetworniki 50mm, dynamika 100dB i mikrofon z funkcją redukcji szumów, to w tej cenie dobry zestaw cech. Przekłada się na zadowalające brzmienie.


Tanie słuchawki gamingowe: Havit GAMENOTE H2233D

Kiedy budżet jest bardzo ograniczony, a chcemy kupić całkiem przyzwoite i tanie słuchawki gamingowe, to Havit GAMENOTE H2233D są ciekawą propozycją. Cechuje je dobra relacja ceny do możliwości. Mamy tutaj duże głośniki 50 mm zapewniające całkiem dobrą jakość dźwięku oraz mikrofon dookólny o wysokiej czułości. Miękkie nauszniki zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki. Do tego dołóżmy długi, ponad dwumetrowy kabel. Okazuje się zatem, że za niewielką kwotę, można kupić dobre słuchawki gamingowe do 50 zł.

Warto dodać, że producent przygotował także inną wersję tych słuchawek, która idealnie wpasowuje się w trend Barbie. To zdecydowanie jedne z ciekawszych różowych słuchawek gamingowych do 100 złotych.


Tanie słuchawki gamingowe: Genesis Argon 100/200

W niższym budżecie znajdziemy modele Genesis Argon 100 oraz Genesis Argon 200. To propozycje z tej samej serii. Choć są do siebie zbliżone wyglądem i jakością wykonania, to znajdziemy tu kilka istotnych różnic.

Pod względem brzmienia najważniejszą różnicą jest dynamika głośników. Genesis Argon 100 oferują aż 108dB, natomiast Genesis Argon 200 standardowe 96dB. Jednak w Argon 200 producent zastosował magnesy neodymowe, a te mogą zapewnić większą siłę. Magnesy neodymowe są też lżejsze, co przekłada się na niższą wagę słuchawek (240 gramów). Z kolei w modelu 200 mikrofon ma wyższą czułość (-38dB), więc lepiej nadaje się do nagrywania dźwięku. Natomiast mikrofon modelu 100 lepiej sprawdzi się w żywiołowej komunikacji głosowej online. Model Genesis Argon 200 został wyposażony w dłuższy przewód (2 metry) oraz dwa złącza mini jack. Przewód modelu 100 jest w oplocie. Jak widać, można dopasować wiele cech do własnych preferencji i upodobań.


Czego oczekiwać od tanich słuchawek do gier?

Nawet tanie słuchawki gamingowe do 100 złotych często wyróżniają się gamingowym, a niekiedy efektownym designem (i bynajmniej nie chodzi o świecące różnymi kolorami diody led).

Oczywiście chcemy, aby słuchawki były wygodne, muszą dobrze leżeć na głowie i nie uciskać uszu, więc do długich sesji najlepsze będą modele wokółuszne. Niezależnie od ceny powinny też oferować mikrofon. Jest niezbędny podczas rozgrywki online ze znajomymi. W niektórych modelach mikrofon może być odłączany lub na obrotowym wysięgniku.

W przypadku ograniczonego budżetu wypada nastawiać się na komunikację przewodową mini jack 3.5mm. Praktycznym elementem może być wbudowana regulacja głośności np. pilot na przewodzie lub przyciski na jednej z muszli. Z kolei przewód w oplocie daje większy komfort i nie plącze się tak mocno w czasie używania.

Tanie słuchawki gamingowe do 100 zł

Czego nie znajdziemy w tanich słuchawkach?

Mamy świadomość, że wydając więcej na słuchawki gamingowe, można oczekiwać wyższej jakości wykonania, lepszych materiałów, przyjemniejszego i mocniejszego brzmienia. Różnice w jakości bywają odczuwalne już co każde 50 zł więcej. Dlatego warto zorientować się także, co oferują słuchawki gamingowe do 200 złotych.

Przy takim budżecie nie należy nastawiać się na słuchawki bezprzewodowe, bo modele dla graczy zapewniające odpowiednią jakość są droższym gadżetem.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO