Słuchawki gamingowe do 100 zł – wybraliśmy modele tanie, ale dobre

| autor: Rafał Panas | Przeczytasz w 5 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Słuchawki gamingowe do 100 zł – wybraliśmy modele tanie, ale dobre

Każdy gracz wie, że do cieszenia się ulubionymi tytułami potrzeba wydajnego sprzętu i wygodnych akcesoriów. Ładna grafika i dużo fps’ów to nie jedyne elementy budujące dobry klimat. Zgodzisz się pewnie, że przydają się też dobre słuchawki gamingowe. Do delektowania się ścieżkami dźwiękowymi, odgłosami z pola bitwy, wirtualnego toru wyścigowego, a czasami, żeby oszczędzić innym domownikom tego całego hałasu. W tym poradniku skupimy się wyłączne na tanich i równocześnie dobrych słuchawkach do grania. Wybieramy polecane przez graczy i specjalistów słuchawki gamingowe do 100 zł.

Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł – TOP 10

Poniżej zebraliśmy polecane przez graczy słuchawki gamingowe, których ceny oscylują przy kwocie 100 zł. Są to słuchawki gamingowe przewodowe, które łączy dobry stosunek ceny do jakości. Oto nasze TOP 10:

Nie ogranicza Cię budżet? Przy wyborze najlepszego modelu pomoże Ci nasz aktualny ranking słuchawek gamingowych 2024, w którym znajdziesz 10 topowych propozycji w różnych cenach.
Inne popularne słuchawki gamingowe do 100 zł:


Warto też mieć świadomość, że wydając więcej na słuchawki gamingowe, można oczekiwać wyższej jakości wykonania, lepszych materiałów, przyjemniejszego i mocniejszego brzmienia. Różnice w jakości bywają odczuwalne już co każde 50 zł więcej. Dlatego warto zorientować się także, co oferują słuchawki gamingowe do 200 złotych.

Czego oczekiwać od tanich słuchawek do gier?

Nawet tanie słuchawki gamingowe do 100 złotych często wyróżniają się gamingowym, a niekiedy efektownym designem (i bynajmniej nie chodzi o świecące różnymi kolorami diody led).

Oczywiście chcemy, aby słuchawki były wygodne, muszą dobrze leżeć na głowie i nie uciskać uszu, więc do długich sesji najlepsze będą modele wokółuszne. Niezależnie od ceny powinny też oferować mikrofon. Jest niezbędny podczas rozgrywki online ze znajomymi. W niektórych modelach mikrofon może być odłączany lub na obrotowym wysięgniku.

Tanie słuchawki gamingowe do 100 zł

W przypadku ograniczonego budżetu wypada nastawiać się na komunikację przewodową mini jack 3.5 mm. Praktycznym elementem może być wbudowana regulacja głośności np. pilot na przewodzie lub przyciski na jednej z muszli. Z kolei przewód w oplocie daje większy komfort i nie plącze się tak mocno w czasie używania.

Przy budżecie na słuchawki gamingowe, który ograniczony jest do 100 złotych, nie należy nastawiać się na słuchawki bezprzewodowe, bo modele dla graczy zapewniające odpowiednią jakość są droższym gadżetem.

Komputronik Gaming Google News
Copywriter, autor, pisarz. Kocha thrillery i góry. Pasjonuje się tym, jak nowe technologie zmieniają nas i świat, w którym żyjemy.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (11 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO