Ten mod do Skyrima sprawia, że skradanie jest iście zabójcze dla graczy

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Ten mod do Skyrima sprawia, że skradanie jest iście zabójcze dla graczy

Przez lata The Elder Scrolls V: Skyrim otrzymało całą masę fanowskich modyfikacji. Niektóre z nich poprawiają grafikę, inne wprowadzają nowe mechaniki, a jeszcze kolejne dodają mniejszą lub większą ilość przedmiotów. Są również takie mody do Skyrim , które można uznać za dość osobliwe, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Do tej grupy należy Sneaking Kills.

Skradanie zabija

Co robi ten fanowski projekt? Otóż natychmiastowo zabija postać gracza, gdy tylko aktywuje on tryb skradania – niezależnie od tego, jaki ma poziom i liczbę punktów życia. Mogłoby się zatem wydawać, że to rzecz całkowicie zbędna.

Mod Sneaking Kills ma jednak sens, gdy pomyśli się o nim nieco dłużej.

Jak bowiem powszechnie wiadomo, Skyrim pozwala na poprowadzenie rozwoju swojej postaci w dowolnym kierunku – możemy uczynić z niej wojownika, maga, łucznika, zabójcę, złodzieja itd.  Modyfikacja Sneaking Kills zamyka jedną z możliwości prowadzenia rozgrywki, tworząc dodatkową zasadę i wyraźnie utrudniając zabawę. Koniec z cichym przemykaniem za plecami wrogów i wykradaniem cennych przedmiotów oraz złota. Stawiasz czoła przeciwnikom w honorowej walce albo giniesz. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Was do podjęcia wyzwania, zwłaszcza te osoby, które do tej pory nie stroniły od wykorzystywania mechaniki skradania.

Skyrim wciąż popularny

The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutowało 11 listopada 2011 roku na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja zebrała bardzo wysokie oceny w mediach oraz od graczy. Do dziś doczekała się kilku reedycji, w tym wersji VR.

A co z przyszłością tej uznanej serii RPG-ów fantasy od firmy Bethesda? Już od pewnego czasu wiemy, że w produkcji znajduje się szósta odsłona cyklu. Niestety nie znamy daty jej premiery. Jeśli jesteście ciekawi, jakie modyfikacje warto wypróbować w The Elder Scrolls V: Skyrim, to zapraszamy do poniższego artykułu na ten temat.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO