Skyrim w świecie Roblox? Ten fan sprawdził, jak wyglądałoby takie połączenie

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Skyrim w świecie Roblox? Ten fan sprawdził, jak wyglądałoby takie połączenie

Z pewnością wielu z Was choć raz słyszało o Roblox. Platforma ta, pozwalająca na swobodne kreowanie rozgrywki przez użytkowników, ma na karku już 17 lat i wciąż cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród młodszych graczy. Podobnym sukcesem może pochwalić się Skyrim, który po 12 latach obecności na rynku wciąż znajduje mnóstwo entuzjastów. Co by się stało, gdyby spróbować połączyć elementy tych dwóch tytułów? Jeden z graczy postanowił to sprawdzić.

Skyrim niczym Roblox

Na Reddicie użytkownik jest znany pod pseudonimem BeRnUngEeK. Postanowił on wgrać do Skyrima szereg modyfikacji graficznych, takich jak ASP Pixar Version, Sovngarde Nordic Font Light, Paper HUD Director’s Cut czy 60 FPS Menus Natural Interface, w konsekwencji zmieniając oprawę gry na mocno kreskówkową, do złudzenia przypominającą tę znaną z Robloxa. Możecie się o tym przekonać sami, podziwiając poniższe screeny (pełną galerię znajdziecie w tym miejscu).

Skyrim niczym Roblox
Skyrim niczym Roblox
Skyrim niczym Roblox

Teraz można zadać sobie pytanie, po co w ogóle robić takie rzeczy? Najprostsza odpowiedź brzmi – dla zabawy. Po 12 latach wielu miłośników Skyrima szuka choć najmniejszej odmiany przy kolejnym podejściu do przygód Smoczego Dziecięcia. Bardziej kreskówkowa stylistyka z pewnością taką odmianę zapewni.

Zabawa z modami

Jeśli jednak sama zmiana oprawy graficznej Wam nie wystarczy, to zawsze możecie zainteresować się modyfikacjami bardziej ingerującymi w rozgrywkę Skyrima. Na naszej stronie opisywaliśmy projekty dodające do produkcji firmy Bethesda broń palną czy bardziej rozwinięty system gotowania i odżywiania:

To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej. Więcej modów znajdziecie w poniższym poradniku oraz m.in. na platformie Nexus Mods.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO