Najładniejsze damskie skiny w Fortnite – TOP 10

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 7 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Najładniejsze damskie skiny w Fortnite – TOP 10

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie są najładniejsze damskie skiny w Fortnite, to wychodzimy Wam naprzeciw! Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze bohaterki z kategorii „skiny Fortnite dziewczyny” – dumnie reprezentujące płeć piękną również w tym wirtualnym świecie. Pamiętajcie, że wybory są czysto subiektywne i nic nie stoi na przeszkodzie, aby to inne skiny w Fortnite przeznaczone dla dziewczyn były Waszymi ulubionymi.

Poza tym w dodatkowej topce przedstawiamy również inne fajne skiny w Fortnite, tym razem powiązane z męskimi postaciami. Jeśli zaś szukacie ogólnego zestawienia – „Najlepsze skiny w Fortnite” – to nasz aktualny ranking 2023 uwzględnia następujące skórki: Galaxy, Astro Jack, Lynx, Spider-Gwen, Geralt.

Skiny Fortnite: Dziewczyny – ranking 2023

Oto nasza subiektywna lista zestawiająca najlepsze damskie skiny Fortnite:

Lara Croft

Lara Croft Fortnite
Lara Croft, bohaterka serii Tomb Raider trafiła do świata Fortnite

Zestawienie prezentujące najładniejsze skiny dla dziewczyn w Fortnite otwiera archeolożka Lara Croft, dodana jako skórka w 2021 roku w ramach sezonu szóstego rozdziału drugiego. To bohaterka niezwykle popularnej serii Tomb Raider, dla wielu znana jako jeden z pierwszych wzorów odważnej i zaradnej kobiety w grach wideo. Lara należy też do najlepszych damskich skinów w Fortnite. Skórkę tę można było zdobyć wyłącznie za pośrednictwem przepustki bojowej.

Sakura Haruno

Sakura Haruno Fortnite
Sakura to postać znana z anime Naruto – jej skin w Fortnite na pewno zasługuje na uwagę

W topce przedstawiającej najciekawsze damskie skiny w Fortnite nie mogło zabraknąć Sakury Haruno – bohaterki serii anime Naruto. Skórkę można nabyć w sklepie z przedmiotami za V-dolce, aczkolwiek należy pamiętać, że nie jest ona dostępna przez cały czas. Przygody Sakury zna mnóstwo graczy, dlatego cieszy się ona dużym uwielbieniem.

Erisa

Erisa Fortnite
Charakterystyczny design sprawił, że Erisa szybko zyskała na popularności w Fortnite

Dodana w 2022 roku w ramach przepustki bojowej Erisa posiada charakterystyczny styl artystyczny, który wyróżnia ją na tle pozostałych bohaterek Fortnite’a. Jej kocie uszy, plaster na nosie i kilka wariantów wyglądu sprawiły, że skin ten szybko zyskał dużą popularność. Umieszczenie Erisy na liście prezentującej najładniejsze skiny dla dziewczyn było oczywistością.

Harley Quinn

Harley Quinn Fortnite
Szalona Harley Quinn sprawi, że przeciwnicy zastanowią się dwa razy, zanim przypuszczą na Was atak

Kto nie lubi szalonej Harley Quinn? To jedna z tych postaci, które przykuwają uwagę zarówno swoim wyglądem, jak i charakterem. W Fortnite dostępna jest od 2020 roku i można ją od czasu do czasu zakupić w sklepie z przedmiotami za V-dolce. Harley to jeden z tych skinów w Fortnite, które są przeznaczone dla dziewczyny pragnącej uwydatnić swój wybuchowy charakter.

Chun-Li

Chun-Li Fortnite
Chun-Li powalczymy już nie tylko w Street Fighterze – to kolejna bohaterka Fortnite’a

Pierwsza kobieca postać w serii gier wideo Street Fighter – Chun-Li – zasłużyła również na miejsce na naszej liście najlepszych damskich skinów w Fortnite. Jej pojawienie się we wcześniej wspomnianym tytule na stałe odcisnęło piętno na wirtualnej rozrywce, co zresztą potwierdza obecność w najpopularniejszym battle royale na rynku. Chun-Li możemy zakupić w sklepie ze skórkami.

Spider-Gwen

Spider-Gwen Fortnite
Bohaterka animacji Spider-Man: Uniwersum także dołączyła do Fortnite’a

Fani produkcji Marvela mają w grze Epic Games niemały wybór postaci, którymi mogą urozmaicić sobie rozgrywkę. Jedną z nich jest Spider-Gwen, która swoją popularność zbudowała głównie za sprawą filmu Spider-Man: Uniwersum. Ta bohaterka w Fortnite była dostępna do zdobycia za pośrednictwem przepustki bojowej, a sam skin ma również wariant bez maski i dodatkowe wersje kolorystyczne.

Psylocke

Psylocke Fortnite
Psylocke to kolejna bohaterka Marvela, która trafiła do Fortnite’a

Damskie skiny w Fortnite pochodzące ze świata Marvela reprezentuje także Psylocke, która występowała w serii X-Men. Tę postać można co jakiś czas zakupić w sklepie z przedmiotami. Wraz z nią dostajemy katanę – ikoniczną broń tej bohaterki, możliwą do zawieszenia na plecach. Jeśli chcemy wyróżnić się stylizacją groźnej wojowniczki, to trudno znaleźć lepszą postać w Fortnite dla dziewczyny niż wspomniana ninja.

Ariana Grande

Ariana Grande Fortnite
Piosenkarka nie wystraszyła się współpracy z Fortnite

Fortnite współpracuje z masą gwiazd światowego formatu i wiele z nich śmiało można byłoby umieścić w niniejszym zestawieniu. Z tej kategorii zdecydowaliśmy się na uhonorowanie jednej z najpopularniejszych piosenkarek ostatnich czasów – Ariany Grande. Artystka nie wystraszyła się kooperacji z twórcami gier wideo. Skin Ariany Grande wiązał się z niezwykłym wydarzeniem, jakim był koncert tej gwiazdy w Fortnite. Na ten moment skórkę oraz jej warianty można nabyć od czasu do czasu w sklepie z przedmiotami.

Lynx

Lynux Fortnite
Niepozorny z początku skin Lynx na ostatnim poziomie prezentuje się znakomicie

Na koniec odchodzimy od damskich skórek, które opierają się na znanych już bohaterkach, i spróbujemy wskazać najładniejsze skiny dla dziewczyn w Fortnite, które zostały zaprojektowane wyłącznie na potrzeby tego tytułu. Jedną z takich propozycji jest Lynx, którą można było zgarnąć w ramach przepustki bitewnej sezonu siódmego. Niepozorny wygląd postaci mogliśmy zmienić poprzez odblokowywanie kolejnych etapów Lynx. Na koniec ubieraliśmy ją w elegancki strój kociej bohaterki.

Catalyst

Catalyst Fortnite
Damska odsłona popularnej skórki w Fortnite spełniła oczekiwania graczy

Sezon dziesiąty obfitował w masę atrakcji, takich jak oficjalne wydarzenie kończące rozdział pierwszy czy damska wersja skórki Drift (bardzo popularnej na początku istnienia Fortnite’a) – Catalyst. Ten skin można było zdobyć za pośrednictwem przepustki bitewnej. Catalyst ma różne wersje do odblokowania. Każda kolejna sprawia, że bohaterka Fortnite’a zostaje wyposażona w dodatkowe elementy charakterystycznego stroju, w tym czarno-fioletową pelerynę oraz kocią maskę. W grze dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych dla tej postaci.

Fajne skiny w Fortnite

W Fortnite znajdziemy szeroką gamę rozmaitych skórek, nie tylko tych dotyczących znanych bohaterek. Postanowiliśmy dodatkowo zamieścić tu TOP 5 najlepszych skinów, które możecie zdobyć w battle royale Epic Games, a które nie są postaciami kobiecymi. Staraliśmy się wybrać skórki interesujące wizualnie i mające status unikalnych, aczkolwiek pamiętajcie, że często jest to wyłącznie kwestia osobistych preferencji.

Galaxy

Galaxy to bardzo rzadka skórka w Fortnite.
Galaxy to bardzo rzadka skórka w Fortnite.

Jednym z najrzadszych skinów w Fortnite jest bez wątpienia skórka „Galaxy”, aktualnie niemożliwa do zdobycia. Przedmiot ten można było zgarnąć w 2018 roku, poprzez zalogowanie się na konto Epic za pośrednictwem urządzenia mobilnego firmy Samsung. Współpraca marek uległa zakończeniu, dlatego promocja jest w tej chwili nieaktywna. Atrakcyjność skórki podnosi nie tylko jej unikalność, lecz także wygląd, który przypadł do gustu wielu graczom – skin zmienia naszą postać w galaktycznego bohatera o ciele przypominającym gwieździstą galaktykę. Czyż nie brzmi to super? To zdecydowanie crème de la crème zestawienia ukazującego fajne skiny w Fortnite.

Midas

W kategorii „Najlepsze skiny antagonistów w Fortnite” nie może zabraknąć Midasa.
W kategorii „Najlepsze skiny antagonistów w Fortnite” nie może zabraknąć Midasa.

W rozdziale drugim w ramach przepustki sezonowej można było zdobyć legendarny skin Midasa. Skórka spodobała się graczom przede wszystkim ze względu na różnorodne style, jakie oferuje, w tym Midasa w złocie. Warto nadmienić, że z tą postacią były związane wydarzenia fabularne na wyspie, które potrafiły zaangażować ciekawymi zadaniami oraz wartościowymi nagrodami. Duża popularność skina bazuje również na tym, że przez sporą ilość czasu Midas pełnił rolę antagonisty – nie dziwi, że wiele osób chciało „wejść w jego skórę”.

Geralt

W Fortnite pojawił się nawet słynny wiedźmin Geralt.
W Fortnite pojawił się nawet słynny wiedźmin Geralt.

Jednym z najnowszych skinów w naszym zestawieniu jest Geralt z Rivii, którego większości z Was najpewniej nie musimy przedstawiać. Wiele osób czekało, kiedy bohater znany z książek Andrzeja Sapkowskiego i gier wideo studia CD Projekt RED trafi do Fortnite, aż w końcu ten dzień nadszedł. Wiedźmin prezentuje się jak żywcem wyjęty z produkcji polskich deweloperów, a całości obrazu dopełnia zestaw charakterystycznych dla niego przedmiotów – m.in. plecak w postaci dwóch mieczy czy emotka sprawiająca, że bohater używa znaku Igni. Z racji tego, że Geralt ma na świecie całą rzeszę fanów, jego skin w Fortnite również cieszy się niemałą popularnością, tym bardziej, że dostępny był w ramach przepustki bitewnej.

Eternal Voyager

Eternal Voyager skrywa pod kaskiem upiorną czaszkę.
Eternal Voyager skrywa pod kaskiem upiorną czaszkę.

Eternal Voyager pojawił się w naszym zestawieniu przedstawiającym najlepsze skiny w Fortnite ze względu na swoją niepozorność. Podstawowe wersje tej skórki nie sugerują niczego specjalnego, jednak odblokowanie wersji „Eternal” ukazuje graczom zupełnie nowe oblicze Voyagera – pod kosmicznym hełmem skrywa on upiorną czaszkę z niebieskim płomieniem. Motyw ten spodobał się graczom, lecz nie wszyscy mogą się nim cieszyć, gdyż skin ten dostępny był kilka lat temu wyłącznie za pośrednictwem przepustki bitewnej sezonu 10. w rozdziale pierwszym.

Astro Jack

Astro Jack to hołd dla rapowego artysty – Travisa Scotta.
Astro Jack to hołd dla rapowego artysty – Travisa Scotta.

Astro Jack jest skinem, który pojawił się w ramach jednego z najpopularniejszych wydarzeń w Fortnite – Astronomical, czyli koncertu będącego promocją płyty rapera Travisa Scotta. Skórka cechuje się charakterystycznym kosmicznym motywem oraz posiada elementy reaktywne – muzyka czy też zadawane obrażenia wpływają na wygląd postaci. Do dziś Astro Jack cieszy się sporym uznaniem i każdy fan muzyki Travisa Scotta umieści go wysoko w swoim osobistym rankingu przedstawiającym najlepsze skiny w Fortnite.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO