Najciekawsze obecnie promocje GOG 2023

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Najciekawsze obecnie promocje GOG 2023

Nie tylko Steam oraz Epic Games Store są znane z regularnych wyprzedaży cyfrowych gier na PC. Takowe znajdziemy również na GOG.com, czyli platformie szczególnie lubianej przez graczy ze względu na możliwość zakupu tytułów bez żadnych zabezpieczeń typu DRM.

Aktualne promocje GOG 2023

Obecnie w polskim sklepie, stanowiącym część grupy CD Projekt, trwa aż siedem większych tematycznych promocji, w ramach których można zakupić masę interesujących produkcji. Są wśród nich chociażby tytuły z katalogu firmy Activision Blizzard, pozycje skupiające się na podróżowaniu czy gry utrzymane w klimatach mangi i anime. Wybraliśmy dla Was kilka interesujących ofert.

Jeśli w ofertach promocyjnych nie ma gry, która akurat by Was interesowała, to nic straconego. Dzięki stałym rotacjom wyprzedaży możecie się spodziewać, że wkrótce otrzymacie rabat na rzeczy, na które polujecie.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO