W co i ile graliście na PlayStation? Możecie już sprawdzić swoje podsumowanie 2022

| autor: Krzysiek Kalwasiński |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
W co i ile graliście na PlayStation? Możecie już sprawdzić swoje podsumowanie 2022

PlayStation od kilku lat organizuje roczne podsumowanie dla swoich graczy. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie PlayStation Wrap-Up 2022 jest spędzenie z grami na PlayStation 4 i PlayStation 5 co najmniej 10 godzin oraz udzielenie zgody na zbieranie przez PlayStation dodatkowych informacji. Trzeba mieć też ukończone 18 lat.

Jak zrobić podsumowanie roku PlayStation?

Jeśli chcecie sprawdzić, ile godzin spędziliście na graniu, skorzystajcie z tego odnośnika. Czas na wygenerowanie podsumowania macie do 13 stycznia 2023 roku.

Jeśli weźmiecie udział w zabawie, otrzymacie kod na jeden z sześciu awatarów z Astro Botem dla profilu PlayStation Network.

Dane zbierane są do końca tego roku, więc w styczniu 2023 r. będziecie mogli wrócić, by uzyskać „pełniejszy” obraz i udostępnić ostateczne wyniki swoim znajomym.

Twoje podsumowanie PlayStation Wrap-Up 2022

Tak wygląda ekran podsumowania PlayStation Wrap-Up 2022.
Tak wygląda ekran podsumowania PlayStation Wrap-Up 2022.

W podsumowaniu roku PlayStation Wrap-Up 2022 znajdziecie:

  • Informacje na temat ilości czasu spędzonego w grach i na rozgrywce sieciowej, czy liczby uruchomionych gier (swoich i z usługi PlayStation Plus) i zdobytych trofeów.
  • Dodatkowo dowiecie się, jak wygląda Wasza lista pięciu najpopularniejszych gier i który gatunek Was najbardziej wciągnął.

PlayStation 2022 Wrap-Up daje również wgląd w statystyki globalne graczy w przypadku najważniejszych gier Sony. Mowa o God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 czy Stray, które zadebiutowało w usłudze PlayStation Plus.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Autor
Krzysiek Kalwasiński
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO