Switch 2 to Nintendo Focus? Niebywały przeciek dotyczący nowej konsoli

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Switch 2 to Nintendo Focus? Niebywały przeciek dotyczący nowej konsoli

Na ten moment Nintendo Switch 2 to jedna wielka niewiadoma – nowa konsola producenta z Japonii nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Pojawiły się jedynie rozmaite przecieki na jej temat. Dziś dołączają do nich najnowsze, które być może ujawniają nazwę sprzętu. Wychodzi na to, że zabraknie w niej słowa „Switch”.

Nintendo Focus to nowa konsola Nintendo?

Najnowszy przeciek pochodzi od użytkownika Twittera (X) o nicku jj201501. Udostępnił on zdjęcie, na którym widać ekran startowy sprzętu z nazwą oraz nowym logo. Post ze zdjęciem znajdziecie poniżej. Z przecieku wynika, że sprzęt będzie nosić nazwę Nintendo Focus.

Nintendo Focus – premiera i cena

To nie wszystko. Według pozostałych informacji przekazanych przez użytkownika:

Konsola Nintendo Focus ma zostać wydana w październiku 2024 roku w cenie 429,99 dolarów (około 1770 zł).

Użytkownik wspomina także o grach, które mają być opracowywane z myślą o nowym sprzęcie. To nowe odsłony serii wyścigowej F-Zero oraz bijatyki ARMS. Oprócz tego mówi się o grze Reino, która ma być trójwymiarową platformówką z trybem kooperacji.

Warto jednak podejść do tych informacji z dużą rezerwą, bo trudno potwierdzić wiarygodność informatora. Jego konto zostało założone w 2015 roku, ale dopiero niedawno zaczęły pojawiać się na nim pierwsze wpisy. Część jego doniesień pokrywa się z tymi, które pojawiały się w innych miejscach, bazującymi na dokumentach z rozprawy o przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft.

Pojawiały się też głosy o tym, że devkity nowej konsoli są już rozsyłane po deweloperach – być może wspomniany użytkownik jest jednym z nich lub w jakiś sposób zdobył zdjęcie i opublikowane przez siebie informacje.

Nowa konsola Nintendo nie została jeszcze zapowiedziana i na ten moment wszystkie podobne plotki trzeba traktować z przymrużeniem oka.

Przy okazji zobacz konsole Nintendo Switch:

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO