Nintendo Direct 28.06.2022 – NieR Automata, Persona i Monkey Island zmierzają na Switcha

| autor: Adam Adamczyk |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Nintendo Direct 28.06.2022 – NieR Automata, Persona i Monkey Island zmierzają na Switcha

28 czerwca odbył się pokaz Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, na którym przedstawiono gry, które jeszcze w tym roku trafią na przenośną konsolę Nintendo Switch. Obok kilku mniejszych tytułów znalazły się popularne i bardzo uznane produkcje, takie jak NieR Automata: The End of YoRHa Edition, Return to Monkey Island, a także seria Persona. Wygląda więc na to, że już i tak cenione za interesującą bibliotekę gier konsole Nintendo Switch otrzymają kolejne hity. 

Hity na pokazie Nintendo Direct Mini: Partner Showcase

Zapraszamy do naszego przeglądu pokazanych tytułów.

Monster Hunter Rise: Sunbreak

O serii Monster Hunter słyszał niemal każdy miłośnik gier komputerowych. Twórcy serwują graczom kolejne godziny intensywnego polowania na potwory. Sunbreak jest dodatkiem do podstawowego Monster Hunter: Rise. Premiera odbędzie się 30 czerwca.

NieR Automata: The End of YoRHa Edition

The End of YoRHa Edition jest zestawem, w którego skład wchodzi gra NieR Automata wraz ze wszystkimi dodatkami oraz zestawem kostiumów. Premierę zaplanowano na 6 października.

Portal: Companion Collection

Na Switcha trafia zestaw dwóch części kultowych gier logicznych z cyklu Portal. Gra jest już dostępna.

Return to Monkey Island

Bardzo dobrze zapowiadająca się przygodówka typu point and click, która cechuje się charakterystyczną, przyjemną oprawą audiowizualną oraz wciągającą fabułą. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Kto nie zna gier z włoskim hydraulikiem imieniem Mario? Ta produkcja jest kontynuacją Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Można się spodziewać ciekawych postaci i wielu godzin dobrej zabawy. Premiera odbędzie się 20 października. Zobacz także ranking: Najlepsze gry z Mario

Seria Persona

Jednym z największych hitów zaprezentowanych na pokazie były porty gier Persona 3 Portable, Persona 4 Golden i Persona 5 na Switcha. Ta charakterystyczna seria zapewnia wiele godzin dobrej i zaskakującej fabuły. Persona 5 będzie dostępna 21 października. Na datę premiery części 3 i 4 musimy jeszcze zaczekać.

Lorelei and the Laser Eyes

Lorelei and the Laser Eyes jest jedną z najbardziej intrygujących produkcji zaprezentowanych na Nintendo Direct. Jest to przygodówka pełna nietypowych zagadek detektywistycznych. Gra ma mieć swoją premierę w 2023 roku.

Super Bomberman R2

Bomberman to jedna z najbardziej kultowych postaci z gier. Super Bomberman R2 to kolejna porcja wybuchowej akcji i myślenia strategicznego. Gra będzie dostępna dopiero w 2023 roku.

Mega Man Battle Network Legacy Collection

Prawdziwa perełka dla fanów przygód Mega Mana. Jest to pakiet 10 gier, które pierwotnie wyszły na konsolę Game Boy Advance. Kolekcja zadebiutuje w 2023 roku.

Pac-Man World Re-Pac

Wielu graczom Pac-Man kojarzy się z niewielką gierką, w której zadaniem żółtego stworka było pochłonięcie wszystkich kulek i jednoczesne unikanie przy tym groźnych duchów. Pac-Man World wprowadził fabułę i zupełnie zmienił styl rozgrywki. Ta uwielbiana przez wielu produkcja w końcu doczeka się remake’u, który będzie dostępny od 26 sierpnia.

Blanc

Uwielbiam gry z ręcznie rysowaną grafiką. Jeśli do tego otrzymam interesującą historię, będzie to mój murowany hit. Blanc zapowiada się jako właśnie taki tytuł. Premiera ma nastąpić w lutym 2023 roku.

Little Noah: Scion of Paradise

W tej grze przyjdzie nam się wcielić w dziewczynę imieniem Noah, która wraz ze swoim kocim towarzyszem przemierza lochy, stawiając czoła wymagającym przeciwnikom. Produkcja jest już dostępna.

Railgrade

Symulator ekonomiczny, w którym będziemy budować infrastrukturę do transportowania zasobów na pozaziemskiej kolonii. Prezentuje się lepiej, niż sądziłem. Gra ma mieć swoją premierę w drugiej połowie 2022 roku.

RPG Time: The Legend of Wright

Ciekawie zapowiadająca się przygodówka, cechująca się bardzo ładną grafiką nawiązującą do szkiców w notatniku. Premiera już 18 sierpnia.

Sonic Frontiers

Serii Sonic również nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to kolejna porcja przygód niebieskiego jeża, tym razem osadzona w otwartym świecie. Tytuł ma być dostępny w okolicy świąt Bożego Narodzenia.

Disney Dreamlight Valley

Symulator życia w uniwersum Disneya i Pixara. Spotkamy tu wiele postaci z ulubionych animacji. Premiera ma nastąpić dopiero w 2023 roku.

Live A Live

Prawdziwy rodzynek dla fanów starych gier jRPG. Tytuł swoją grafiką i niektórymi mechanikami mocno nawiązuje do kultowego Chrono Trigger. Gra zadebiutuje 22 lipca.

Doreamon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom

Gra rolnicza pełna pobocznych aktywności. Jest to interesująco zapowiadające się połączenie Animal Crossing: New Horizons ze Stardew Valley. Premierę zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

Minecraft Legends

Jest to gra strategiczna w świecie Minecrafta. Interesująca pozycja dla fanów świata wykreowanego przez Mojang. Premiera dopiero w 2023 roku.

Dragon Quest Treasures

Kolejna odsłona kultowej serii Dragon Quest. Tym razem dostaniemy prequel Dragon Quest XI. Na gracza czekają tu wymagające starcia z przeciwnikami i ciekawa fabuła. Produkcja będzie dostępna od 9 grudnia.

Harvestella

Na koniec została jedna z ciekawszych gier. Jest to połączenie symulatora życia z elementami strategicznymi i walką. Wszystko skąpane w przyjemnej oprawie audiowizualnej. Gra zadebiutuje 4 listopada.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Adam Adamczyk
Copywriter, miłośnik słowa pisanego i twórca tekstów traktujących o tematykach gamingowych i technologicznych. Prywatnie gitarzysta, kompozytor, gamer, fan armwrestlingu, natury i gotowania. Na co dzień współpracuje z GRY-OnLine.pl.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO