Szykujcie się na remake Need for Speed: Most Wanted. Premiera jest stosunkowo blisko

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Szykujcie się na remake Need for Speed: Most Wanted. Premiera jest stosunkowo blisko

Jedna z najbardziej lubianych odsłon wyścigowej serii od Electronic Arts ma otrzymać remake. Mowa o Need for Speed: Most Wanted z 2005 roku. Póki co nie doczekaliśmy się jednak oficjalnej zapowiedzi. Informacją tą podzieliła się bowiem aktorka, która udzieliła swojego głosu jednej z bohaterek oryginału. W tym miejscu znajdziecie wszystkie dostępne informacje na temat wspomnianej gry.

Need for Speed Most Wanted z 2005 roku powraca

Remake Need for Speed Most Wanted prawdopodobnie został właśnie ujawniony. Dokonała tego aktorka Simone Bailly, która w hicie z 2005 roku wcieliła się w jedną z postaci – partnerkę sierżanta Crossa, ścigającego głównego bohatera gry. Jej zdaniem remake jest w produkcji, a za jego powstanie ma odpowiadać studio Criterion Games – kojarzone początkowo z serią Burnout, ale mające na koncie kilka nowszych odsłon NFS. Aktorka podzieliła się tą ekscytującą informacją na Twitterze, skąd jej wpis został oczywiście usunięty. W Internecie nic jednak nie ginie.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy Most Wanted powraca. Jego nowe wcielenie zadebiutowało już w 2012 roku. Była to druga odsłona wyprodukowana przez Criterion i swoim charakterem przypominała inną grę tego studia – Burnout Paradise. Deweloper ten opracował również inne części Need for Speed – Hot Pursuit (2010), późniejsze Rivals (2013) oraz najnowsze Unbound z 2022 r.

Need for Speed Most Wanted Remake – kiedy premiera?

Część fanów obawia się, że będzie to remake odsłony z 2012 r., ale skoro mowa o Jonathanie Crossie (który oprócz tego pojawił się w NFS Carbon i gościnnie w Payback) chodzi najpewniej o odsłonę z 2005 r. Przypominamy, że została ona wydana na PC, PlayStation 2, pierwszym Xboxie, Nintendo GameCube, GameBoyu Advance oraz Xboxie 360. Na PlayStation Portable dostępny był jeszcze spin-off o tytule Need for Speed: Most Wanted 5-1-0.

Informacja, którą podzieliła się Simone Bailly, nie została jeszcze potwierdzona, ale jeśli nowe Need for Speed: Most Wanted ma ukazać się w 2024 roku, to niedługo powinno zostać oficjalnie zapowiedziane przez firmę Electronic Arts.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO