Najlepsza myszka do CS:GO? Polecamy myszki do FPSów

| autor: Joanna Skornowicz | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Najlepsza myszka do CS:GO? Polecamy myszki do FPSów

Od myszek do strzelanek bezwzględnie wymaga się pełnego wsparcia podczas rozgrywki. Ma ona gwarantować niezawodną precyzję i być idealnie dopasowana do chwytu gracza. Jaka myszka do CS:GO będzie najlepsza dla Ciebie i na co jeszcze zwrócić szczególną uwagę przy wyborze myszki gamingowej? Po długich dyskusjach wybraliśmy 5 najlepszych kandydatek, które z czystym sercem można uznać za najlepsze myszki do CS:GO.

Jaka myszka do CS:GO?

W myszkach do FPS-ów bardzo istotna jest obecność przycisku do regulacji DPI (do szybkiej zmiany rozdzielczości w przypadku potrzeby zwiększenia czułości gryzonia). Ważny jest również bardzo dobry sensor zapewniający pełną precyzję przy każdym headshotcie (wysokie częstotliwości zaczynające się od 4000 DPI).

Lekka myszka do CS:GO pozwoli na błyskawiczną szybkość ruchów oraz większą wydajność nadgarstków podczas długich rozgrywek. Jeśli sięgasz po mysz przewodową ważne, aby nie przeszkadzał on podczas celowania. Kabel ma być niewyczuwalny, długi (minimum 1.5 m), wykonany z elastycznego, wytrzymałego materiału.

Polecane myszki do CS:GO i innych FPS-ów

W tym rankingu znajdziesz:

  • Myszka do CS:GO do 100 zł: California Access Margay CA-1033
  • Myszka do CS:GO do 200 zł: HyperX Pulsefire FPS Pro
  • Klasyczna myszka do CS’a: Dream Machines DM1 FPS
  • Dziurawa myszka do CS:GO: Cooler Master MM711
  • Myszka do CS’a: SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous

Myszki gamingowe w tym rankingu świetnie sprawdzą się nie tylko do Counter Strike: Global Offensive. Będą także doskonałym wsparciem, jeśli wybierasz  gry podobne do CS GO np. Call of Duty, Battlefield, Overwatch. Rainbow Six czy Players Unknown BattleGround.
Dziurawa myszka do CS:GO: Cooler Master MM711

Myszki gamingowe o strukturze plastra miodu świetnie sprawdzą się w strzelankach. Odkładamy tutaj na bok temat dziurawej konstrukcji, która ma zarówno fanów, jak i wrogów i skupimy się na najistotniejszym — wadze, która wynosi jedynie 60 gramów. Producent, rezygnując z całkowitego zabudowania, osiągnął ultralekkość, która przekłada się na zwiększenie szybkości ruchów myszką. Istotnym plusem takiej lekkości jest też mniejsze zmniejszenie nadgarstków.

Liczyć tutaj też możemy na bogate wnętrze gryzonia — topowy sensor optyczny Pixart PMW3389 (do 1600 dpi). Dodatkowo do dyspozycji gracza jest 6 programowalnych przycisków oraz trwałe i niezawodne przyciski główne (na przełącznikach Omron o żywotności do 20 mln kliknięć).Najpopularniejsze myszki gamingowe:


Najpopularniejszy artykuł w tematyce CS:GO:
Komendy na fps-y w CS:GO

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Ciekawa nowości i lubiąca wyzwania. W wolnych od cyfrowych produkcji chwilach jest wojowniczą księżniczką w koszykarskim świecie lub wskakuje na deskę.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO