Powrót do szkoły nie musi być nudny!

| autor: Ekipa Komputronik | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Powrót do szkoły nie musi być nudny!

Laptopy z układami NVIDIA GeForce RTX z serii 30 to doskonałe narzędzia do nauki, pracy, tworzenia treści i rozrywki. Dzięki wielokrotnie nagradzanym kartom graficznym, technologiom Max-Q i rozwiązaniom NVIDIA Studio otrzymujemy wydajne komputery, które gwarantują niezwykłą szybkość działania, nawet przy pracy na najbardziej wymagających aplikacjach i zapewniają realistyczną grafikę w najnowszych grach.

MSI Pulse – laptopy dla uczniów i studentów

Z roku na rok rośnie liczba młodych osób, które swoją przyszłość wiążą z e-sportem, streamowaniem, produkcją wideo czy byciem influencerem. Ten trend zauważają też szkoły i uczelnie wyższe, które do swojej oferty edukacyjnej dodają specjalne profile poświęcone tym zajęciom. By móc realizować swoje pasje potrzebujemy do tego wydajnego i sprawdzonego sprzętu, który sprosta naszym oczekiwaniom. Doskonałym wyborem w tym wypadku będzie rodzina laptopów MSI Pulse wyposażona w wydajne procesory Intel Core i5-12500H lub i7-12700H oraz układy graficzne NVIDIA GeForce RTX


NVIDIA GeForce RTX z serii 30 – dlaczego przekonuje graczy?

Dzięki zastosowaniu kart z rodziny NVIDIA GeForce RTX z serii 30 użytkownik otrzymuje idealny sprzęt do streamowania, grania i pracy na najbardziej wymagających aplikacjach.

  • Realistyczny Ray-Tracing i duża liczba FPS zapewnia realistyczną i szybką grę w najnowszych tytułach, np. Dying Light 2, God of War, Guardians of the Galaxy, Cyberpunk 2077, Minecraft RTX, Fortnite RTX czy Watch Dogs Legion.
  • Zawodowi gracze docenią także NVIDIA Reflex, czyli rewolucyjny zestaw technik GPU, wyświetlaczy G-SYNC i oprogramowania, które mierzą i obniżają opóźnienie systemowe w grach turniejowych. Obniżenie opóźnień systemu ma krytyczne znaczenie dla graczy turniejowych, ponieważ pozwala na szybsze reagowanie przez komputer i wyświetlacz na dane pochodzące z myszy i klawiatury, dzięki czemu gracze mogą szybciej namierzać wrogów i strzelać z większą precyzją.
  • Stworzona przez NVIDIA aplikacja NVIDIA Broadcast pozwoli zmienić Ci Twoją gamingową przestrzeń w domowe studio nagrań, wznosząc na wyższy poziom Twoje transmisje na żywo, rozmowy i konferencje wideo dzięki opartym na SI efektom, zwiększającym jakość dźwięku i obrazu.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia przy kreatywnej pracy z pomocą przychodzi NVIDIA Studio, które zapewnia sprzętowe wsparcie wielu funkcji w najbardziej popularnych programach, zwiększając ich wydajność nawet o kilkaset procent!

Laptopy MSI Pulse:

Laptopy i komputery wyposażone w układ graficzny NVIDIA GeForce RTX znajdziemy także w ofercie Back To School przygotowanej przez Komputronik.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.2/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO