Jaki będzie Marvel’s Spider-Man 3? Szykujcie się na epicką opowieść

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Jaki będzie Marvel’s Spider-Man 3? Szykujcie się na epicką opowieść

Marvel’s Spider-Man 2 zaliczył udaną premierę. Najnowsze dzieło studia Insomniac Games jest chwalone praktycznie przez wszystkich. Na ten moment tytuł dostępny jest wyłącznie na PlayStation 5, ale jest ogromna szansa, że w przyszłym roku zawita również na PC. Warto również zaznaczyć, że Marvel’s Spider-Man 2 to zdecydowanie nie koniec przygód Człowieka Pająka w podwójnym wydaniu!

W Marvel’s Spider-Man 3 pojawi się Deadpool?

Insomniac Games już planuje przyszłość serii i trwają dyskusje na temat potencjalnej, trzeciej części. Oficjalnie nie została ona potwierdzona, niemniej deweloperzy już podnoszą ten temat – najwidoczniej coś jest na rzeczy! Dyrektor kreatywny, Bryan Intihar, wprost wskazuje, że czeka nas coś niesamowitego. Skoro pierwsza odsłona i przygody Milesa Moralesa były niczym filmowy Iron Man, a Spider-Man 2 to odpowiednik Civil War, to trzecia część powinna być jak Endgame! Powinniśmy się więc szykować na prawdziwie epicką skalę wydarzeń.

Kogo możemy spodziewać się w Marvel’s Spider-Man 3?

W drugiej części, która zadebiutowała 20 listopada, spotkaliśmy Venoma, Kravena, Lizarda czy Sandmana. Można więc oczekiwać, że kontynuacja podniesie poprzeczkę i zaoferuje jeszcze większe zróżnicowanie postaci. Aktor Yuri Lowenthal, użyczający głosu Człowiekowi Pająkowi, chce, aby w kolejnej grze pojawił się Deadpool z głosem Nolana Northa. To zdecydowanie byłoby coś, prawda?

Nie oznacza to, że ten heros faktycznie pojawi się w kolejnej odsłonie przygód Spider-Mana. Niemniej raczej nikogo by to nie zdziwiło, biorąc pod uwagę nietypową relację, która łączy te dwie postacie. Na ten moment gra nie została nawet zapowiedziana, więc pozostaje cieszyć się z tego, co jest, czyli Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation 5.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO