Na premierę w Marvel’s Spider-Man 2 może zabraknąć ważnej funkcji

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Na premierę w Marvel’s Spider-Man 2 może zabraknąć ważnej funkcji

Marvel’s Spider-Man 2 będzie grą większą i ponoć znacznie lepszą od oryginału oraz samodzielnego dodatku. Ma to gwarantować już sam fakt, że w najnowszej odsłonie otrzymamy aż dwóch grywalnych bohaterów – Petera Parkera oraz Milesa Moralesa. Dwóm „Pajączkom” w jednej grze towarzyszyć będzie Venom, którego obecność wpłynie zauważalnie na przygody herosów. W efekcie Marvel’s Spider-Man 2 zaoferuje moc atrakcji, ale w dniu premiery na konsoli PlayStation 5 prawdopodobnie zabraknie w grze trybu New Game Plus.

Marvel’s Spider-Man 2 bez trybu New Game Plus?

Warto zaznaczyć, że na ten moment informacja o braku New Game Plus w Marvel’s Spider-Man 2 to jedynie plotka. Jej źródłem jest wpis na Twitterze – jego autor twierdzi, że na premierę gry taki tryb może nie być dostępny. Nie oznacza to jednak, że w ogóle się nie pojawi – najpewniej zostanie dodany w aktualizacji. Skąd taka teoria?

Autor wpisu ograł Marvel’s Spider-Man 2 przedpremierowo. Ukończenie gry zajęło mu około 30 godzin, przy czym po finale nie otrzymał możliwości rozpoczęcia zabawy w ramach trybu New Game Plus. Współcześnie gry z otwartym światem oferują taką możliwość, aby gracz mógł przeżyć przygodę jeszcze raz, ale na wyższym poziomie trudności. W tym przypadku takiej opcji zabrakło.

Nie oznacza to jednak, że na premierę Marvel’s Spider-Man 2 w ogóle jej nie będzie. Taka funkcja może zostać dodana, zanim gracze oficjalnie wcielą się w Spider-Manów. Ewentualnie trafi ona do gry nieco później, co miało już miejsce w przeszłości, np. przy okazji God of War Ragnarok. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. Wszystko to zostanie wyjaśnione już niedługo, ponieważ Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje na najnowszej konsoli Sony 20 października.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO