Jak długa jest kampania w Marvel’s Spider-Man 2?

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Jak długa jest kampania w Marvel’s Spider-Man 2?

Dzisiaj oficjalnie debiutuje Marvel’s Spider-Man 2. Jest to kontynuacja niezwykle ciepło przyjętego tytułu z 2018 roku, który zadebiutował najpierw na PlayStation 4, a z czasem pojawił się również na PC oraz PlayStation 5. Ta ostatnia konsola jest również ekskluzywnym domem najnowszej odsłony, więc jeśli planujesz pobujać się na sieci, pamiętaj o tym. A na jak długo w ogóle starczy Ci taka zabawa?

Marvel’s Spider-Man 2 – długość kampanii

Marvel’s Spider-Man 2 oferuje dwóch grywalnych bohaterów oraz znacznie większy otwarty świat (rozbudowany o dzielnice Queens i Brooklyn). Nie oznacza to jednak, że kampania fabularna jest dłuższa – potrzebujesz około 15 godzin, aby ukończyć nową historię Petera Parkera oraz Milesa Moralesa. Składa się na to 31 misji, które możesz ukończyć jeszcze szybciej, jeśli zagrasz na niższym poziomie trudności lub będziesz się spieszył. Jest spora szansa, że przejdziesz grę nawet w 10 godzin!

Marvel’s Spider-Man 2 – ile godzin zajmuje przejście gry na 100%?

Jeśli zechcesz zaliczyć Marvel’s Spider-Man 2 na 100%, a tym samym zdobyć tzw. Platynę na PlayStation 5, to przygotuj się na poświęcenie około 25 godzin. W grze jest około 50 pobocznych misji, poza tym nie brakuje znajdziek, a także strojów do zdobycia. Możesz również wypełnić trzy drzewka umiejętności bohaterów, a także wziąć udział w specjalnych wyzwaniach.

Gdy już skończysz fabułę oraz znajdziesz wszystko w grze, to pozostanie Ci oczekiwanie na tryb NewGame+ w Marvel’s Spider-Man 2. Na ten moment gra go nie oferuje. Z czasem ulegnie to jednak zmianie (najpewniej jeszcze w 2023 roku).

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO