Jak zdobyć i użyć Powerpass w Lost Ark?

| autor: Marcin Nic | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Jak zdobyć i użyć Powerpass w Lost Ark?

Gry należące do gatunku MMORPG mają to do siebie, że zdobycie maksymalnego poziomu często jest ledwie początkiem prawdziwej przygody. Dotarcie do tego punktu potrafi jednak zabrać sporo czasu. Nie inaczej jest w przypadku Lost Ark. Droga do maksymalnego, 50. poziomu w Lost Ark zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Może to zniechęcać do grania nową postacią w Lost Ark. Twórcy poszli jednak graczom na rękę i przygotowali w Lost Ark Powerpass. Co to jest i do czego służy, dowiecie się z niniejszego artykułu.

Spis treści:

Powerpass w Lost Ark – co to jest i jak go zdobyć?

Powerpass w Lost Ark to specjalny token, który wykorzystacie do darmowego awansu kolejnej postaci na 50. poziom doświadczenia. Ma to pomóc w szybszym zdobyciu altów (postaci alternatywnych) i pozwolić graczom cieszyć się również na nich zawartością przeznaczoną dla endgame’u.

Ekran Powerpass w Lost Ark
Ekran Powerpass w Lost Ark nie mówi nam zbyt wiele

Zdobycie Powerpassa jest bardzo proste, gdyż wystarczy ukończyć główny wątek jedną z dostępnych postaci. Po zadaniu Ealyn’s Gift otrzymacie token Vern Powerpass, którym awansujecie wybranego bohatera na maksymalny poziom. 

Jak użyć Powerpass w Lost Ark?

Jak w takim razie użyć Powerpassa w Lost Ark? Wystarczy aktywować go przed uruchomieniem gry stworzoną przez nas postacią. Warto wspomnieć, że nie musi to być bohater, którego właśnie wykreowaliśmy. 

Co warto wiedzieć o Powerpass w Lost Ark?

Po wykorzystaniu Powerpassa otrzymacie możliwość przejścia specjalnego samouczka, który poprowadzi Waszą postać do 50. poziomu. Można go oczywiście pominąć, aczkolwiek warto ukończyć przygotowane przez twórców zadania.

Nieobowiązkowe samouczki mogą się przydać po użyciu w Lost Ark Powerpass.
Nieobowiązkowe samouczki mogą się przydać po użyciu Powerpass w Lost Ark.

Za ukończenie questów otrzymacie specjalne nagrody, których odebranie w późniejszym czasie nie będzie możliwe. Po wykorzystaniu Powerpassa na wybranej postaci rozpoczniecie rozgrywkę w Vern, a do Waszej dyspozycji zostanie oddany ekwipunek na poziomie 302 ilvl (item level). Po wykorzystaniu pierwszego tokena otrzymacie kolejny za pośrednictwem poczty. Warto przy tym wspomnieć, że w Lost Ark Powerpassa można zdobyć tylko dwukrotnie

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO