Wyścigowe LEGO powraca! Najważniejsze informacje o LEGO 2K Drive

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Wyścigowe LEGO powraca! Najważniejsze informacje o LEGO 2K Drive

Jeśli ubolewaliście nad tym, że od dawna nie było nowej wyścigowej gry z LEGO, niedługo będziecie mieć okazję zabrać się za LEGO 2K Drive. To produkcja tworzona z myślą o tych, którzy nie tylko lubią się ścigać, ale także spędzać wiele godzin na budowaniu z klocków. W tym tekście zebraliśmy najważniejsze informacje na temat nowej produkcji Visual Concepts Entertainment oraz 2K.

LEGO 2K Drive – wymagania sprzętowe

Informacje na temat wymagań sprzętowych LEGO 2K Drive nie są jeszcze dostępne. Powinny jednak pojawić się stosunkowo niedługo, bo data premiery nie jest odległa. Nie będą one szczególnie wygórowane, bo gra ukaże się również na konsolach poprzedniej generacji.

LEGO 2K Drive – kiedy premiera?

LEGO 2K Drive zadebiutuje 19 maja 2023 roku na wszystkich najważniejszych platformach: PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Cena gry w każdym przypadku wynosi 259 zł. Do wyboru jest także Edycja Niesamowita oraz Awesome Rivals Edition – w cenach odpowiednio 429 zł i 509 zł.

Zawartość LEGO 2K Drive Awesome Edition:

  • Aquadirt Racer Pack,
  • przepustka Year 1 Drive Pass (obejmuje pakiety DLC sezonów 1, 2, 3 i 4 oraz pojazd Awesome Pizza),
  • 550 monet,
  • Awesome Bonus Pack (minifigurka Wheelie Stunt Driver, pojazd Machio Bestia oraz Vehicle Flair),
  • 3-dniowy wczesny dostęp.

Zawartość LEGO 2K Drive Awesome Rivals Edition:

  • zawartość Edycji Niesamowitej,
  • Awesome Rivals Bonus Pack: Royal Sailor, Royal Outtaliner, Royal People Rover Street Car, minifigurka Reckless Scorpion Stunt Driver, Hamburghini Royale oraz Vehicle Flair.

LEGO 2K Drive – gameplay i fabuła

LEGO 2K Drive zabierze nas do Klockolandii. W trybie fabularnym wcielimy się w stworzoną przez nas postać i pokonamy drogę od początkującego rajdowca aż po prawdziwego mistrza kierownicy. Po drodze zmierzymy się z ikonicznymi postaciami, aby na koniec stanąć do walki z Cieniem-Z.

Klockolandia to otwarta przestrzeń, którą będziemy mogli swobodnie przemierzać. Poza klasycznymi wyścigami w ramach mistrzostw dostępne będą również różnorakie minigry oraz opcjonalne zadania dodatkowe. Twórcy obiecują dużą swobodę w budowaniu pojazdów, które dodatkowo będą zmieniać swoją formę w zależności od przemierzanej powierzchni. LEGO 2K Drive pozwoli na zabawę w pojedynkę lub w ramach sieciowej, wieloosobowej rywalizacji.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO