Jaki komputer do Days Gone? Wymagania sprzętowe

| autor: Ekipa Komputronik | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Jaki komputer do Days Gone? Wymagania sprzętowe

Days Gone to przygodowa gra akcji z elementami strzelanki i survival horroru. Początkowo był to ekskluzywny tytuł zarezerwowany wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation, ale ostatecznie Sony zdecydowało się na jego uwolnienie. Brutalna opowieść o tym, czy walcząc o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie, da się zachować człowieczeństwo, jest dostępna zatem także na PC. Jesteś gotów na walkę z hordami umarlaków? Sprawdź, czy twój komputer spełnia wymagania sprzętowe Days Gone.

Wymagania sprzętowe Days Gone

Spójrzmy więc, jak prezentują się w przypadku gry Days Gone wymagania PC. Oto minimalna i zalecana konfiguracja sprzętowa: ta pierwsza pozwoli po prostu grać, druga zaś – nacieszyć oczy grafiką w wysokiej jakości.

Minimalne wymagania Days Gone:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX 6300
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 780 lub Radeon R9 290
  • Miejsca na dysku: 70 GB

Zalecane wymagania Days Gone:

  • Procesor: Intel Core i7-4770K lub AMD Ryzen 5 1500X
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 lub Radeon RX 580
  • Miejsca na dysku: 70 GB


I jak? Czy twój komputer spełnia wymagania Days Gone? Jeśli nie, to możesz rozejrzeć się za nowym. Zobacz poradnik zakupowy: Jaki komputer gamingowy wybrać?

Polecamy rankingi z gotowymi zestawami PC:

Co warto wiedzieć o Days Gone?

W Days Gone wcielasz się w łowcę nagród znanego jako Deacon St. John i przemierzając postpandemiczną Amerykę poszukujesz powodów do życia i… hord świrusów do eksterminacji.

Days Gone wymagania PC

Warto też rozglądać się za przedmiotami oraz je wytwarzać. Wszystko to, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Dodatkowo wciąż musisz dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się warunków, tworząc swoją historię. Days Gone uznawana jest za jedną z 10 najlepszych gier z otwartym światem.

Premiera Days Gone na PC miała miejsce 18 maja 2021. Pecetowa wersja gry pozwala cieszyć się rozgrywką w rozdzielczości 4K i płynności 60 klatek na sekundę. Oczywiście pozwoli na to, jeśli Twój komputer spełni wymagania Days Gone. Dobra karta graficzna otworzy też drzwi do zwiększonego poziomu szczegółowości i szerszego pola widzenia.

Zdjęcia: PlayStation

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO