Komenda na wallhack w CS:GO – czy warto ją aktywować?

| autor: Wiktor Granowski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Komenda na wallhack w CS:GO – czy warto ją aktywować?

Zabawa sieciowa w Counter-Strike: Global Offensive wymaga postępowania zgodnie z zasadami – tak, jak ma to miejsce w tradycyjnych dyscyplinach sportu. Oznacza to, że stosowanie WH, czyli wallhacka, w rozgrywkach rankingowych jest zabronione. Ale… twórcy gry postanowili wprowadzić komendę na WH w CS:GO, dzięki której możemy zaznać odrobiny nieuczciwej zabawy z botami lub znajomymi pod warunkiem, że aktywujemy ją na prywatnym serwerze, gdzie nie toczą się rozgrywki rankingowe.

Spis treści:

Komenda na WH w CS:GO – co to jest i jak ją włączyć?

Komenda na WH zmienia sposób, w jaki wyświetlane są sylwetki postaci w CS GO. Po jej zastosowaniu modele zmieniają kolor i są widoczne przez ściany – stąd bierze się nazwa wallhack.

Działanie komendy na WH dobrze pokazuje poniższe wideo (od około 17 minuty). Co ciekawe, efekt wallhacka obejmuje nawet biegające po mapie kurczaki!

Aby użyć komendy na WH w CS GO, należy podczas gry:

  • Nacisnąć przycisk tyldy (~), aby otworzyć konsolę
  • Aktywować tryb sv cheats poprzez wpisanie i zatwierdzenie guzikiem Enter komendy: sv_cheats 1
  • Wpisać i zatwierdzić Enterem komendę na WH: r_drawothermodels 2

Komenda na WH w CS GO to nie tylko sposób na zabawę, ale również metoda treningowa. Dzięki niej nauczysz się, jak i w których miejscach map wychylają się zza rogów przeciwnicy, a także wyrobisz sobie nawyk celowania tam, gdzie prawdopodobieństwo trafienia wroga jest największe.

Jak wyłączyć wallhack w CS:GO?

Kiedy będziesz mieć dość zabawy z WH, możesz go wyłączyć, stosując komendę r_drawothermodels 1.

Komenda na WH CS:GO - Wallhack w akcji.
Wallhack w CS:GO w akcji.

Czy za komendę na WH można dostać Vac bana?

Za komendę na WH nie dostaniesz bana. Opisana wyżej komenda działa tylko na prywatnych serwerach, gdzie możesz się nią bawić do woli. Pamiętaj jednak, że próba uruchomienia jakiegokolwiek innego narzędzia do wallhacka na serwerze rankingowym może poskutkować VAC banem!

Jak włączyć konsolę w CS:GO?

Może się zdarzyć, że naciśnięcie przycisku tyldy nic nie da. W takim wypadku musisz wejść w ustawienia gry, znaleźć opcję „Włącz konsolę (~)” i zmienić jej ustawienie na TAK.

Miłej zabawy z komendą na WH w CS:GO! Przy okazji zobacz inne komendy CS GO:

A może zainteresują Ciebie bindy do CS:GO:

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.7/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO