Komenda na pieniądze CS:GO – jak ją aktywować?

| autor: Wiktor Granowski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Komenda na pieniądze CS:GO – jak ją aktywować?

Pieniądze. Hajs. Kasa. Wszyscy wiemy, o co chodzi. Wiedzą to szczególnie gracze Counter-Strike: Global Offensive, gdzie broń i wyposażenie kupujemy za walutę wewnątrz gry. Normalnie zdobywa się ją w trakcie meczów poprzez eliminowanie wrogów i wykonywanie celów, ale w ramach treningów dobrze byłoby mieć trochę więcej kasy w kieszeni, niezależnie od postępów w meczu. Opisywana poniżej komenda na pieniądze CS:GO służy właśnie szybkiemu pozyskiwaniu dodatkowych środków. Przyjrzyjmy się, jak ona działa.

Komenda na pieniądze CS:GO – czy warto?

Komenda na kasę CS:GO z automatu dodaje nam więcej pieniędzy w trakcie meczu. Jej aktywowanie jest możliwe tylko na prywatnych serwerach (z botami lub znajomymi), gdzie nie toczą się rozgrywki rankingowe. Gdybyśmy chcieli użyć tej komendy w normalnym meczu rankingowym, to najzwyczajniej w świecie by nie zadziałała. Oznacza to, że za stosowanie komendy na pieniądze w CS:GO nie można dostać bana. Jest to świetne rozwiązanie do celów treningowych.

Komenda na pieniądze CS:GO pozwala uzyskać mnóstwo pieniędzy na zakup interesujących nas broni w celu szlifowania umiejętności w grze.

Komenda na pieniądze CS:GO to łatwy sposób na kasę.
Komenda na pieniądze CS:GO to łatwy sposób na kasę.

Aby użyć komendy na pieniądze w CS:GO, należy podczas gry:

  • Nacisnąć przycisk tyldy (~), aby otworzyć konsolę
  • Aktywować tryb sv cheats poprzez wpisanie i zatwierdzenie guzikiem Enter komendy: sv_cheats 1
  • Wpisać i zatwierdzić Enterem komendę: impulse 101

Powyższa instrukcja da nam tyle pieniędzy, ile maksymalnie dopuszcza serwer (domyślnie jest to $16 000), a także pełne zdrowie, kamizelkę kuloodporną i hełm.

Jak zwiększyć maksymalną ilość kasy?

Ale to nie wszystko! Maksymalną ilość kasy na serwerze też można zmienić, stosując komendę: mp_maxmoney 50000. Taka komenda ustali maksymalną wartość na poziomie $50 000, ale równie dobrze możemy tam wpisać jakąkolwiek sumę.

Poniższy materiał wideo dobrze obrazuje, jak działa komenda na pieniądze CS:GO.

Przy okazji zobacz inne komendy CS GO:

A może zainteresują Ciebie bindy do CS:GO:

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.9/5 - (7 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO