Komenda na Aimbota w CS:GO – jak ją aktywować?

| autor: Wiktor Granowski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Komenda na Aimbota w CS:GO – jak ją aktywować?

Counter-Strike: Global Offensive to gra sieciowa, w której podejście fair play ma kluczowe znaczenie. Nic w tym dziwnego – nikt nie chce grać z oszustami, gdy wszyscy walczą o miejsce w globalnych rankingach. Stosowanie Aimbota i innych tego typu ułatwień w takich przypadkach jest zabronione. Nie zmienia to faktu, że twórcy gry wbudowali w CS GO kilka takich funkcji – legalnych cheatów – które możemy aktywować na prywatnym serwerze. Jednym z nich jest komenda na Aimbota w CS:GO.

Spis treści:

Komenda na Aimbota w CS:GO – czym jest?

Jak wspomniano wyżej, komenda na Aimbota działa wyłącznie na prywatnym serwerze z botami, bądź też na serwerze, gdzie posiadasz dostęp administracyjny (rcon). Komenda na Aimbota w CS GO sprawia, że każdy oddany strzał automatycznie trafia naszych przeciwników w głowę.

Z technicznego punktu widzenia komenda na Aimbota powiększa hitbox (strefę trafienia) głowy przeciwnika – dzięki temu mamy pewność, że zawsze oddamy celny strzał, niezależnie od tego, jak celujemy.

Komenda na Aimbota w CS:GO daje możliwość takich osiągnięć.
Komenda na Aimbota w CS:GO daje możliwość takich osiągnięć.

Jaka jest komenda na Aimbota w CS:GO?

Aby użyć komendy na aima, należy podczas gry:

  • Nacisnąć przycisk tyldy (~), aby otworzyć konsolę CS GO
  • Aktywować tryb sv cheats poprzez wpisanie i zatwierdzenie guzikiem Enter komendy: sv_cheats 1
  • Wpisać i zatwierdzić Enterem komendę na aima: ent_fire cs_bot AddOutput „ModelScale 0”

Działanie tej komendy dobrze widać na poniższym filmie. Niezależnie od tego, gdzie celujemy, pociski lecą prosto w naszych wrogów, a po prawej stronie ekranu interfejs pokazuje wyłącznie headshoty!

Kiedy już będziemy mieli dość zabawy z Aimbotem i zechcemy tę komendę wyłączyć, należy powtórzyć kroki od 1. do 3., ale w punkcie 2. trzeba wpisać komendę: ent_fire player AddOutput „ModelScale 1”.

Czy przez komendę na Aimbot jest ban?

Komenda na Aimbota jest niczym innym, jak sposobem na odrobinę szalonej zabawy z botami, czyli przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Stosując komendę na aima na prywatnym serwerze z botami lub znajomymi, nie dostaniemy bana. Ponadto funkcja ta nie zadziała w meczach rankingowych, więc można z niej korzystać bez obaw o bana i utratę dostępu do konta.

Pamiętajmy, że stosowanie jakichkolwiek innych Aimbotów w meczach rankingowych jest już naruszeniem zasad CS GO i może grozić VAC Banem.

Miłej zabawy z komendą na Aimbota w CS GO! Przy okazji zobacz inne komendy CS GO:

A może zainteresują Ciebie bindy do CS:GO:

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO