Komenda na HP w CS:GO – jak aktywować?

| autor: Wiktor Granowski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Komenda na HP w CS:GO – jak aktywować?

Ciągły trening to podstawa jeśli chcesz móc skutecznie stawiać czoła oponentom w meczach online w tak dynamicznej grze, jak Counter-Strike: Global Offensive.

Twórcy przygotowali kilka sprytnych narzędzi, które ułatwią nam podnoszenie umiejętności. Jedną z takich przydatnych funkcji jest komenda na HP w CS GO. W tym tekście opowiemy, jak działa komenda na 1000 HP, w jaki sposób ją aktywować oraz do czego będzie nam ta komenda potrzebna.

Trening na prywatnych serwerach z użyciem komendy na HP w CS GO to doskonała okazja na doszlifowanie swoich umiejętności przed premierą Counter Strike 2 w tym roku. Oczywiście po premierze CS’a 2 nie omieszkamy stworzyć kolejnych poradników, tak że koniecznie obserwujcie nadchodzące treści!

Komenda na 1000 HP w CS GO

Należy przede wszystkim podkreślić, że komenda na HP w CS GO zadziała tylko na Twoim własnym serwerze bądź serwerze, do którego masz dostęp administracyjny (rcon). Komenda na HP w CS:GO została pomyślana jako narzędzie treningowe, więc z oczywistych względów nie można z niej skorzystać podczas meczów turniejowych. Używanie komend w prywatnych grach nie wiąże się więc z żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

A czym są tak właściwie te punkty HP? HP to akronim od Health Points lub Hit Points i są graficznym odzwierciedleniem punktów życia naszej postaci. Są one przedstawiane w postaci liczbowej, ponieważ jak łatwo się domyślić – jeśli punkty życia postaci spadną do 0 to taka postać cóż… ginie.

Aby użyć komendy na HP w CS:GO, należy:

  • Wejść na prywatny server lub taki, na którym mamy rcon
  • Nacisnąć przycisk tyldy (~), aby otworzyć konsolę CS GO
  • Aktywować tryb sv cheats poprzez wpisanie i zatwierdzenie klawiszem Enter komendy: sv_cheats 1
  • Wpisać i zatwierdzić Enterem komendę na HP: ent_fire !self addoutput „health 1000”

Zamiast wartości 1000 możesz wpisać dowolną inną liczbę – tyle punktów HP otrzymasz w grze. Po aktywowaniu komendy na HP Twój wskaźnik zdrowia powinien wyglądać jak na obrazku poniżej.

Komenda na HP w CS GO - daje 1000 punktów życia
Komenda na 1000 HP w CS GO – tak wygląda wskaźnik zdrowia po jej użyciu.

Co daje komenda na HP w CS GO?

Komenda na HP w CS GO jest niezwykle przydatna, jeśli wraz ze znajomymi planujesz sesje treningowe w grze – dzięki niej możesz przedłużyć żywotność swojej postaci, a więc trenować celność i uczyć się układu map bez tracenia czasu na zbędne respawny i ryzyko pogorszenia statystyk w meczach rankingowych. Powodzenia w treningach w CS GO!

Przy okazji zobacz inne komendy CS GO:

A może zainteresują Ciebie bindy do CS:GO:

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO