Komenda na HP w CS:GO – jak aktywować?

Autor
Wiktor Granowski
Z wykształcenia księgowy, z zawodu analityk, z zamiłowania gracz. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży elektronicznej rozrywki i światowej gospodarki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)
| autor: Wiktor Granowski |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Komenda na HP w CS:GO – jak aktywować?

Jeśli chcesz móc skutecznie stawiać czoła oponentom w meczach online w tak dynamicznej grze, jak Counter-Strike: Global Offensive, musisz spędzić dużo czasu, trenując. Przyda się to podczas rozgrywek sieciowych, ale oprócz tego twórcy przygotowali kilka sprytnych narzędzi, które ułatwią nam podnoszenie umiejętności. Jedną z takich przydatnych funkcji jest komenda na HP w CS GO. W tym tekście opowiemy, jak działa komenda na 1000 HP i w jaki sposób ją aktywować.

Komenda na 1000 HP w CS GO

Należy przede wszystkim podkreślić, że komenda na HP zadziała tylko na Twoim własnym serwerze bądź serwerze, do którego masz dostęp administracyjny (rcon). Komenda na HP została pomyślana jako narzędzie treningowe, więc z oczywistych względów nie można z niej skorzystać podczas meczów turniejowych.

Aby użyć komendy na HP, należy podczas gry:

  • Nacisnąć przycisk tyldy (~), aby otworzyć konsolę CS GO
  • Aktywować tryb sv cheats poprzez wpisanie i zatwierdzenie klawiszem Enter komendy: sv_cheats 1
  • Wpisać i zatwierdzić Enterem komendę na HP: ent_fire !self addoutput „health 1000”

Zamiast wartości 1000 możesz wpisać dowolną inną liczbę – tyle punktów HP otrzymasz w grze. Po aktywowaniu komendy na HP Twój wskaźnik zdrowia powinien wyglądać jak na obrazku poniżej.

Komenda na HP w CS GO - daje 1000 punktów życia
Komenda na 1000 HP w CS GO – tak wygląda wskaźnik zdrowia po jej użyciu.

Co daje komenda na HP w CS GO?

Komenda na HP w CS GO jest niezwykle przydatna, jeśli wraz ze znajomymi planujesz sesje treningowe w grze – dzięki niej możesz przedłużyć żywotność swojej postaci, a więc trenować celność i uczyć się układu map bez tracenia czasu na zbędne respawny i ryzyko pogorszenia statystyk w meczach rankingowych. Powodzenia w treningach w CS GO!

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej


Czytaj NANO