Valve rozdaje kolejne darmowe Steam Decki

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Valve rozdaje kolejne darmowe Steam Decki

Steam Deck ostatnio cieszy się dużą popularnością – szczególnie te darmowe egzemplarze. Jak być może pamiętacie, przed dwoma tygodniami podczas gali The Game Awards 2022 firma Valve rozdawała Steam Decki. Można je było wygrać co minutę w trakcie transmisji – pod warunkiem, że oglądało się ją za pośrednictwem platformy Steam i zapisało się do loterii. Mimo pewnych problemów technicznych, które niektórych widzom ograniczyły szanse na zwycięstwo, akcja cieszyła się ogromną popularnością (zarejestrowało się do niej przeszło 980 tysięcy osób). Jeśli braliście w niej udział, ale nie udało Wam się nic wygrać, to mamy dla Was dobre wieści – być może i tak otrzymacie swój egzemplarz Steam Decka.

Dodatkowe darmowe Steam Decki

Firma Valve poinformowała, że spośród osób, które w odpowiednim czasie zarejestrowały się do zabawy, rozlosowała 171 kolejnych szczęśliwców, do których trafią kolejne darmowe egzemplarze przenośnej konsoli.

By dowiedzieć się, czy wygraliście, wystarczy sprawdzić swojego maila. Jeśli nie znajdziecie tam wiadomości od Valve, to nic straconego. Niewykluczone, że w bliższej lub dalszej przyszłości doczekamy się kolejnej akcji tego typu.

Zimowa wyprzedaż nadchodzi

Z innych istotnych informacji już wkrótce wystartują promocje na Steamie. Zimowa wyprzedaż potrwa do 5 stycznia, a w jej ramach będzie można zakupić po obniżonych cenach całe mnóstwo gier.

Firma Valve przygotowała całe mnóstwo atrakcji na okres świąteczny. Z pewnością nie zabraknie osób chętnych do wzięcia w nich udziału. Trzymajmy tylko kciuki, by rabaty podczas nadchodzącej promocji były jak największe.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO