Kody do Genshin Impact. Jak odebrać darmowe bonusy?

| autor: Sebastian "Junkie" Kasparek | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Kody do Genshin Impact. Jak odebrać darmowe bonusy?

Genshin Impact to niesamowicie popularna gra sieciowa. Miliony graczy systematycznie logują się na jej serwery, aby wykonywać codzienne zadania i przeżywać przygody w malowniczym uniwersum. Produkcję tę możecie sprawdzić zupełnie za darmo, gdyż jest ona dystrybuowana w modelu free-to-play. Twórcy zarabiają na mikropłatnościach, a gracz posiada ograniczone zasoby. Dlatego przydadzą Wam się promocyjne kody Genshin Impact. Możecie je wykorzystać, by zdobyć bonusy w postaci wirtualnej waluty i dodatkowych przedmiotów.

Spis treści:

Jak aktywować kody w Genshin Impact?

Promocyjne kody do Genshin Impact wpisujecie w specjalnym okienku. Dostaniecie się do niego poprzez ogólne ustawienia. Wystarczy otworzyć opcje gry, a następnie wejść w kategorię konta (account). Tam znajdziecie dwie zakładki. Pierwsza z nich to centrum użytkownika, a druga (Redeem Code) otwiera pole do wpisywania kodu promocyjnego. Screen poniżej pokazuje, jak to konkretnie wygląda.

W tym miejscu wpisujecie kody Genshin Impact.
W tym miejscu wpisujecie kody Genshin Impact.

Przez przeglądarkę

W przypadku korzystania z przeglądarki wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i wejść w zakładkę kodów promocyjnych (Promo Codes). Następnie wpisujecie w okienku ważny kod do Genshin Impact i wybieracie opcję „Redeem”.

Kody do Genshin Impact na przeglądarce
Tak wygląda okienko wpisywania w przeglądarce. Bez względu na metodę, kody do Genshin Impact powinny działać bez zarzutu.

Na telefonie

W przypadku telefonu wystarczy otworzyć ogólne ustawienia gry i wejść w zakładkę konta. Następnie wybieracie opcję „Redeem Code” i wpisujecie kod, aby otrzymać upragnione bonusy.

Aktywne kody Genshin Impact na wrzesień 2023 r.

Kody do Genshin Impact są rozdawane przez samych twórców, więc pochodzą z oficjalnego źródła. Dzięki nim możecie zaoszczędzić prawdziwe pieniądze i szybciej rozwinąć postać. Poniżej znajdziecie aktualną pulę kodów do wykorzystania:

  • 2S84JS839T8R – 60 kamieni źródłowych i 5x doświadczenie poszukiwacza przygód;
  • GENSHINGIFFT – 50 kamieni źródłowych i 3x bohaterskie PD za każde 20 000 punktów (na stałe).

Promocyjne kody Genshin Impact z Prime Gaming

Promocyjne kody do Genshin Impact znajdziecie też zazwyczaj w usłudze Prime Gaming, jeśli macie wykupioną subskrypcję Amazon Prime. Pamiętajcie, że oferta Prime Gaming cały czas się zmienia i w momencie pisania tego artykułu kody Genshin Impact nie są w niej dostępne. Warto jednak monitorować sytuację, bo mogą się znów pojawić.

Wygasłe kody Genshin Impact

Wyszczególnione w tym miejscu kody do Genshin Impact są nieaktualne i nie oferują już żadnych bonusów. Nie traćcie na nie czasu:

  • NS92PG6DB52M – 60 kamieni źródłowych i 5x doświadczenie poszukiwacza przygód;
  • RS9MLR5553UH – 30 000 mora, 1x krab korayaki, 1x napój miętowy z jagodami, 1x galaretka miętowa;
  • 3SRJF25GXCU5 – 10 000 mora, 5x nadzwyczajna ruda wzmacniająca, 5x smażony makaron rybny, 5x pikantny kurczak na parze;
  • 5B93WJMGXVFZ – 10 000 mora, 5x nadzwyczajna ruda wzmacniająca, 5x smażony makaron rybny, 5x pikantny kurczak na parze;
  • 3BRLL59ZCZKD – 100 kamieni źródłowych i 10x magiczna ruda zaklinania;
  • WA845MQHUHKH – 100 kamieni źródłowych i 5x bohaterskie PD;
  • ZT8MLL8GCYKM – 100 kamieni źródłowych i 50 000 zarazy.
Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Fan popkultury, kinomaniak, który stara się analitycznie patrzeć na gry. Bierze udział w misji szerzenia miłości do Nicolasa Windinga Refna i Goichiego Sudy.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO