Jakie słuchawki gamingowe bezprzewodowe warto kupić? Ranking

Autor
Mateusz Tomczak
Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)
| autor: Mateusz Tomczak |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Jakie słuchawki gamingowe bezprzewodowe warto kupić? Ranking

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe to gadżet dla wielu graczy nieoceniony. Nic dziwnego, bo to znacznie zwiększa wygoda podczas rozgrywki, pozwala odizolować się od otoczenia, a przy tym nie ogranicza swobody ruchów. Nie każdy model jest równie atrakcyjny, więc doradzamy na co zwracać uwagę przy zakupie dobrych słuchawek gamingowych i na jakie konkretne bezprzewodowe propozycje postawić?

Słuchawki bezprzewodowe dla graczy – dlaczego warto?

Dobre słuchawki gamingowe kupisz już za niecałe 200 zł, jednak musisz liczyć się z tym, że będzie to model przewodowy.

Nie jest dużym zaskoczeniem, że bezprzewodowe słuchawki gamingowe są zauważalnie droższe od modeli korzystających z przewodowej komunikacji.

Wynika to przede wszystkim z zastosowania dodatkowych baterii zasilających i modułów łączności. Zasięg jest na tyle duży, że można komfortowo pograć nie tylko przy komputerze, ale też na kanapie przed telewizorem z konsolą.

Dodatkowo obecnie producenci są w stanie zadbać o to, aby również bezprzewodowe słuchawki zapewniały odpowiednio wysoką jakość brzmienia. Przy zakupie warto też przyjrzeć się:

  • jaki mikrofon zastosowano,
  • jak wypada jakość wykonania oraz design,
  • czy są ciężkie,
  • jak długo mogą działać na jednym ładowaniu.

Polecane bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy:

  • Słuchawki gamingowe bezprzewodowe do 300 zł: Logitech G435
  • Bezprzewodowe słuchawki dla graczy do 500 zł: Razer Hammerhead BT
  • Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem dla graczy: Logitech G733 Lightspeed
  • Słuchawki gamerskie: Logitech G733 Lightspeed
  • Bezprzewodowe słuchawki gamingowe: Corsair Virtuoso Wireless Pearl

Słuchawki gamingowe bezprzewodowe do 300 zł: Logitech G435

Logitech G435 to bezprzewodowe słuchawki, których cena lekko przekracza 300 zł. Sprawdzą się nie tylko jako słuchawki gamerskie. Cechuje je uniwersalność, a charakterystyka brzmienia sprawia, że dobrze nadają się również do słuchania muzyki. Posiadają 40-milimetrowe przetworniki zapewniające wysokiej jakości dźwięk zgodny z Dolby Atmos, dodatkowo Windows Sonic oddaje wrażenia dźwięku przestrzennego. Mogą pochwalić się także dobrą baterią zapewniającą nawet 18 godzin bez ładowania słuchawek.

Mimo przystępnej ceny Logitech G435 ergonomia nie budzi zastrzeżeń. Lekka konstrukcja sprawia, że można korzystać z nich przez długi czas i nie odczuwać dyskomfortu. Niektórym spodoba się też fakt, że zamiast pałąka z mikrofonem, mamy tutaj wbudowane podwójne mikrofony, które zapewniają świetną jakość głosu i redukują szumy z otoczenia.


Razer Hammerhead BT wyróżniają się dokanałową konstrukcją. W przeciwieństwie do słuchawek dousznych lepiej dopasowują się do uszu, zachowują większą stabilność. W zestawie oferują wygodne nakładki typu bi-flange, tym samym nie będą wypadać np. podczas rozgrywki w trakcie podroży. Dodatkowo zdecydowanie skuteczniej odcinają zewnętrzne hałasy, dzięki czemu można w pełni skupić się na zabawie czy muzyce. Więcej propozycji słuchawek dla graczy do 500 zł znajdziesz w rankingu: Najlepsze słuchawki gamingowe do 500 zł


Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem dla graczy: Logitech G733 Lightspeed

Sprzęt Logitech absolutnie nieprzypadkowo cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Logitech G733 Lightspeed są duże, a mimo to dość lekkie (278 gramów), a co najważniejsze bardzo wygodne. Mają miękkie muszle, regulowany pałąk i dodatkowy pasek rozkładający ciężar. To pozwala na długie sesje z ulubiona grą bez uczucia zmęczenia. Całość bazuje na autorskich membranach PRO-G. Nie mogło zabraknąć też dobrego mikrofonu certyfikowanego przez Discord oraz podświetlenia RGB, z dwoma strefami regulacji. Bateria też wypada bez zarzutu, bo wytrzymuje nawet do 29 godzin.
Popularne słuchawki gamingowe bezprzewodowe


Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej


Czytaj NANO